instagram.com/adamlambert

Americký spevák Adam Lambert vydá na jar nový album Velvet. Interpretova štvrtá štúdiovka sa dostane na trh 20. marca a bude mať dovedna 13 skladieb. Z nich si už umelcovi fanúšikovia a fanúšičky mohli vypočuť napríklad single Superpower, Comin in Hot, New Eyes, Feel Something a najnovšie aj Roses, na ktorom Lambert spolupracoval s Nileom Rodgersom.

Tridsaťosemročný spevák už časť albumu predstavil v podobe EP Velvet: Side A (2019). Nahrávka obsahuje celkovo šesť piesní vrátane spomínaného singla Superpower.

Adam Mitchel Lambert vydal debutovú štúdiovku For Your Entertainment v roku 2009. Nahrávka sa umiestnila na tretej priečke amerického rebríčka Billboard 200. S druhým albumom Trespassing (2012) tento rebríček aj dobyl. Nasledovala tretia nahrávka The Original High (2015), z ktorej pochádza napríklad singel Ghost Town. Na konte má aj piesne ako No Boundaries, Time For Miracles, For Your Entertainment, If I Had You, Better Than I Know Myself či zatiaľ najúspešnejšiu Whataya Want From Me, vďaka ktorej ho nominovali na cenu Grammy. Od roku 2011 tiež spolupracuje so skupinou Queen.

Tracklist albumu Adam Lambert – Velvet:
1. Velvet
2. Superpower
3. Stranger You Are
4. Loverboy
5. Roses feat. Nile Rodgers
6. Closer to You
7. Overglow
8. Comin in Hot
9. On the Moon
10. Love Dont
11. Ready to Run
12. New Eyes
13. Feel Something

 

Zdroj: rollingstone.com, billboard.com, SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News