unsplash.com

Možno ste sa zasmiali pri názve článku, no skutočne sa nad tým zamyslite. Nechcete po svojom boku niekoho, kto skutočne premýšľa? Kto nehovorí jednu hlúposť za druhou, niekto, kto Vám nevyčíta každú chybu alebo zlyhanie.

Taká je žena, ktorá rozmýšľa. Randi s ňou, vezmi si ju.

Toto dievča má veľké srdce a veľké sny. Premýšľa veľa, no vie, ako si vychutnať daný moment. Toto dievča ti ráno pošle esemesku, v ktorej ti pošle zamýšľajúci sa text alebo jednoducho poďakovanie za tvoje miesto v jej živote. Ak povie, že sa ti ospravedlňuje, myslí to naozaj. Ak povie, že ju to mrzí, nie je to žiadna vypočítavosť.

Jednoducho ju to mrzí. Nechová sa ako dieťa, ktoré neustále potrebuje pozornosť. Vie, že aj ty máš vlastný život a svoje sny a preto sa ti snaží vyhovieť vo všetkom. U nej nemusíš mať strach, že ťa podvedie na každom rohu a ešte ti venuje falošný úsmev a bozk. Večer sa vždy zamýšľa, ako strávila dnešný deň, komu pomohla a čo sa naučila. Nebude dokonalá vo vzťahu, no dá do neho všetko!

Nemrhá energiou na ľudí, ktorí si ju nezaslúžia. Je vyberavá. Jej slabosťou je láska a to ju robí najsilnejšou osobou na svete. 

zdroj: unsplash.com

Je sama sebou, na nič sa nehrá. Ďakuje za každý deň a za každé ponaučenie. Ak je smutná, nevyhadzuje to na oči druhým. Svoje problémy a starosti si rieši sama v sebe. Jednoducho sa len snaží, aby ti pri nej bolo dobre. Myslí to s tebou vážne!

Má svoje priority a zásady a málokedy ich zmení. Má svojich najbližších a pri nich sa cíti výnimočne. Nepotrebuje falošné priateľstvá. Je trpezlivá, milá a oddaná priateľka, partnerka, manželka. Neboj sa jej inakosti. To ju robí výnimočnou.

Chlapče, zamiluj sa do ženy, ktorá s tebou bude viesť dlhé hlboké konverzácie.

Chlapče, zamiluj sa do ženy, ktorá ti najskôr odhalí svoju dušu, až potom svoje telo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating