unsplash.com

Každú chvíľu sa na svete vyvíjajú nové technológie, lieky a rôzne iné objavy. Čo sa však ešte nepodarilo vynájsť, je prístroj, ktorý by dokázal detekovať, či je do nás niekto zamilovaný alebo nie. Láska je slepá – ako sa hovorí. Táto veta môže mať viac významov než si myslíš. Veľa z nás totiž naozaj nevidí, že je do nás niekto zamilovaný, až kým sa jasne nevyjadrí. No činy hovoria viac ako slová. Preto ti prinášame 5 jasných znamení toho, že je v tom až po uši.

1.Snaží sa začať konverzáciu. Ak je to práve on, ktorý sa neustále snaží začínať konverzáciu, pýta sa ťa na to, aký si mala deň, čo si robila alebo ti len tak sám oznámi nejakú vec, ktorá sa mu prihodila, je viac než jasné, že má o teba úprimný záujem. Snaží sa ti byť stále na očiach a to aj v prípade, keď ti možno práve nemá nič dôležité povedať. Aspoň ťa označí v nejakom príspevku alebo ti pošle vtipné video. No nie je to milé?

2.Vieš mu rozžiariť deň. Môže to znieť trošku ako klišé, ale je to skutočne tak. Ak si si všimla, že sa daný človek v tvojej prítomností zrazu akoby rozžiari, zmení náladu a tvár sa mu zaleje úsmevom, znamená to, že ťa skutočne rád vidí. Pravdepodobne vždy čaká a pozerá na to, kde a kedy sa objavíš.

zdroj: Photo by Candice Picard on Unsplash

3.Drobné darčeky z lásky. Daroval ti niekedy magnetku z miesta, kde bol s rodičmi? Alebo ti kúpil nejaký milý hrnček, či iný symbolický „darček“ iba preto, že sa mu zapáčil a chcel ťa len tak potešiť? Vôbec nemusí ísť o nejaké drahé dary, ktorými by ťa dokázal očariť. No práve tie drobné sú prejavom toho, že na teba neustále myslí a chce ti vyčariť úsmev.

4.Je ti vždy ochotný pomôcť. Vieš, že sa na neho môžeš obrátiť s každým problém. Mala si nedávno nejaké zdravotné ťažkosti a práve on bol ten, ktorý sa staral a zaujímal. Alebo si mala naozaj ťažké skúškové a neustále si sa na niečo sťažovala, no on tu bol vždy keď si potrebovala motiváciu a podporu. Toto správanie určite nie je samozrejmosťou. Pokiaľ máš okolo seba niekoho, o kom vieš, že sa naň môžeš 100% obrátiť a vždy ti pomôže je dosť pravdepodobné, že ťa miluje.

zdroj: Photo by Edward Eyer from Pexels

5.Úprimne ťa má rád presne takú, aká si. A hlavne preto aká si. Pred ním sa nemusíš skrývať, nemusíš sa na nič hrať. Nemusíš si dávať servítku pred ústa a rozmýšľať nad tým, čo povieš. Jednoducho vieš, že ťa prijíma takú aká si. Ba čo viac, obdivuje ťa a práve preto ťa má rád. Stále sa snaží zistiť o tebe ešte viac. Aj také drobnosti ako to, či piješ kávu s cukrom alebo bez, kedy ráno vstávaš do školy či práce, alebo tvoj najobľúbenejší film, dokazujú, že chce o tebe toho vedieť čo najviac.

Niekedy sme skutočne slepé. Všímame si mužov, ktorí o nás nejavia žiaden záujem a úplne prehliadame tých, ktorí nás tajne možno milujú. V tom lepšom prípade ich rovno hodíme do friendzone. No tieto znamenia nie sú prejavom dobrého kamarátstva, práve naopak, možno ťa tvoj „najlepší kamoš“ má už dlho viac než len rád.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating