ako si vybrať tetovanie

Túžba po tetovaní je v dnešnej dobe bežná. Každý by chcel mať perfektný dizajn a niečo originálne. No s prvým tetovaním prichádzajú aj otázky: nebudem ho ľutovať, keď budem staršia? Čo ak sa mi zmení vkus? Všetky obavy ber do úvahy skôr, ako sa ihla dotkne tvojej kože. Poradíme ti, ako si vybrať to správne tetovanie.

Pomôcť s dizajnom ti môže tatér, ktorý dokáže tvoje fantázie vizualizovať ešte lepšie, ako je tvoja predstava. Konzultácia o farbe, umiestnení či dizajne je dôležitá, aby sa nestalo, že ti o pár rokov vybledne. Čím viac vieš, tým je menej pravdepodobné, že to budeš ľutovať. Toto je niekoľko rád od odborníkov, ktoré by si mala mať na pamäti.

Vieš, ako si vybrať tetovanie, ktoré nebudeš ľutovať? Drž sa týchto 6 tipov.

1. Sprav si prieskum

Nie je nič nezvyčajné, že si ľudia dajú tetovanie z rozmaru alebo pod vplyvom priateľov. Je to zábavná cesta ako prísť k novému tetovaniu, za ktorým sa skrýva príbeh. Ale ak chceš skončiť s tetovaním, ktoré bude po dizajnovej stránke vyzerať dobre navždy, je dobré spraviť si najprv prieskum.

Premýšľaj o tom a hľadaj, čo by sa ti mohlo páčiť. Dôležitý je tvoj osobný štýl. Nezabudni, že to, čo je teraz trendy, už o pár rokov byť nemusí.

zdroj: pexels.com

2. Sleduj dizajnové portfóliá

Výber toho správneho tatéra je najdôležitejší. Nájdi si umelcov podľa webových stránok, prezri si ich práce na sociálnych sieťach, až kým nájdeš takého, ktorý ti je svojou prácou najsympatickejší. Svoju rolu zohráva i konzultácia s ním. To, ako sa ti snaží pomôcť a ako na teba pôsobí. Ak máš po konzultácii pochybnosti o výbere tatéra či jeho návrhu, hľadaj ďalej.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty