znemania

Lev

V tvojom prípade budú vyzdvihnuté dlhé cesty a celkovo i cestovanie ako také. Vzťahy s cudzinou a ľuďmi v iných krajinách budú prosperovať. Tvoja myseľ je navyše v dobrej rovnováhe, preto konaj sebaisto v každom prípade. Spokojnosť môžeš očakávať aj v priateľských vzťahoch.

V prípade, že sa budeš venovať niektorým pracovným záležitostiam, vplyvy hviezd ti budú priaznivo naklonené. Ponúknuť ti môžu dokonca aj nejakú spoluprácu. Si tou, ktorá vie, akým spôsobom realizovať svoje iniciatívy a kvality svojich rozhodnutí.

zdroj: Pexels/Anthony Shkraba

Vodnár

Prechody posledného septembrového dňa k prvému októbrovému sú priaznivé, nakoľko podnecujú vyjadrovať tvoje túžby, dokonca aj najintímnejšieho charakteru. S rozhodným a sebavedomým postojom môžeš byť oslobodená od niektorých citových väzieb, čo bude pre teba prospešné.

Čo sa spoločenského života týka, nezabúdaj na vzťahy s verejnosťou, pretože práve v tomto smere ťa čaká mnoho príležitostí. Pokiaľ budeš v niečom nerozhodná, neváhaj osloviť niekoho blízkeho, o kom vieš, že ti dobre poradí. Môže ísť aj o úplne novú pracovnú oblasť.

Niektoré znamenia zverokruhu najviac nenávidia lži. Ak ich oklameš, nikdy ti neodpustia. Ide predovšetkým o tieto štyri

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop