Muža a žena sa bozkávajú - znamenia lásky

Sú ženy, ktoré si povedia dosť pri prvom sklamaní v láske, a sú ženy, ktoré naivne dávajú dookola druhé šance chlapovi, ktorý im iba láme srdcia. Niekedy je to muž, ktorý ich vodí za nos, inokedy muž, ktorý si uvedomil, že rozchod bol krok vedľa. Ktoré ženské znamenia zverokruhu sú schopné neustále odpúšťať?

Ktoré znamenia patria k ženám, ktoré nedokážu povedať bývalému nie a zakaždým sa nechajú oklamať jeho sladkými rečami? A ktoré dávajú druhú šancu v nádeji, že nový štart po rozchode je dobrý nápad?

Rak

Rak patrí všeobecne medzi znamenia, ktoré sú veľmi citlivé. Táto žena má dobré srdce a je rodinne založená. Potrebuje mať pocit istoty, čo je dôvodom, prečo nemá problém vrátiť sa k ex. Už ho totiž pozná a nie je to pre ňu nič neznáme, nič, čoho sa musí obávať. So svojou čistou dušou verí, že láska na druhý pokus bude mať lepší koniec.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pre svojho partnera je ochotná veľa obetovať, byť mu dobrou ženou, čo občas znamená aj ustúpiť a prispôsobiť sa mu. Nevie hovoriť ľuďom nie a preto sa dá ľahko ovplyvniť a obmäkčiť prosebnými očami partnera.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy