Celebrity, ktoré si zmenili mená
Instagram/nina/welovemarilyn/nickiminaj

Vedela si, že niektoré z najväčších hviezd šoubiznisu používajú pseudonymy? Mnohí z nich sa rozhodli zmeniť svoje skutočné mená, aby si vybudovali úspešnú kariéru. Možno ťa prekvapí, koho skutočná identita zostávala doteraz skrytá. Vo FOTOGALÉRII nižšie uvidíš, ktoré celebrity sa rozhodli pre takýto krok. Z 28 známych ľudí, na ktoré poukázal portál People, sme vybrali 12.

Určite vieš o minimálne jednom influencerovi či známej tvári slovenského šoubiznisu, ktorá nepoužíva svoje skutočné meno. Ako príklad môžeme uviesť Alexandru Molnárovú, ktorá sa na sociálnych sieťach prezentuje pod pseudonymom @operenecholec. Umelecké meno tiež používa exfarmár Imrich „Baron“ Štefaník či herečka a speváčka Alžbeta „Zea“ Ferencová. A to ani zďaleka nie je koniec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zea (@this.is.zea)

Svetové celebrity, ktoré sa premenovali kvôli kariére

Rovnako svoje skutočné mená nepoužívajú ani svetové celebrity. No niektoré z nich sa dokonca oficiálne premenovali. Dôvody mali všakovaké. Niektorí to spravili na počesť niekoho blízkeho, iným sa nepáčilo, ako ich ľudia volajú. Väčšina sa dokonca rozhodla pre takýto rázny krok preto, že v šoubiznise by sa inak neuchytili. Ich mená možno boli pridlhé alebo sa ťažko vyslovovali.

Aj ty sama asi vieš, že jednoduché jedno slovo je zapamätateľnejšie ako tri či štyri nezrozumiteľné. Veď predsa keby taká speváčka vyšla na pódium, moderátor by sa ešte predtým strápnil na plnej čiare, pretože by mohol jej meno vysloviť zle. Prípadne by ho ani nevedel povedať, preto by danú hviezdu úplne znemožnil. A to asi nechce nikto z nás.

To je len niekoľko dôvodov, prečo sa svetové celebrity rozhodli pre zmenu svojho mena. V našej FOTOGALÉRII ich nájdeš rovno 12. O niektorých si možno ani len netušila, že sa tak nevolajú aj naozaj.

Tak čo, ktoré mená a pseudonymy ťa prekvapili najviac? Vedela si predtým, že tieto známe tváre sa rozhodli pre takúto radikálnu zmenu? A vedela si, aké na to mali dôvody?

O ďalších 8 celosvetových hviezdach, ktoré vo svojej kariére nepoužívajú svoje naozajstné mená, sa dočítaš po kliknutí SEM. Aj tie ťa možno prekvapia.

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News