instagram.com/legallyblondemovies/cinefilosoficial

Na rok 2020 sa len tak ľahko nezabudne. Sama vieš, aké to je, keď sa ti zo dňa na deň nečakane zmenia plány a nevieš, čo s tým. Niečo podobné prežívajú aj známe osobnosti, ktoré sa v ťažkých časoch snažia rozosmiať seba, aj verejnosť. S #2020challenge začala herečka Reese Witherspoon. Na svojom instagramovom profile znázornila prostredníctvom memečka, ako prežívala uplynulé mesiace.

Reese Witherspoon

Úspešná protagonistka filmu Pravá blondínka a charitatívna nadšenkyňa si tiež nedokáže vždy udržať entuziazmus.Vo svojej koláži, ktorú tvorí deväť fotiek, znázorňuje, aké boli pre ňu posledné dni. Začiatkom roka bolo ešte všetko v poriadku, no od marca to išlo dolu vodou.

View this post on Instagram

Yup. #2020challenge

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Sofia Vergara

Rovnaký názor s Rees zdieľa jej herecká kolegyňa z filmu Divoká dvojka. Sofia Vergara je úspešná herečka, ktorá pochádza z Kolumbie. Táto exotická krása očarila nejedného muža vo filmárskom priemysle a padla do oka práve známemu hercovi Joe Manganiellovi. Manželský pár tvoria od roku 2015.

Anne Hathaway

Mnoho ľudí ju pozná práve z filmu Denník princeznej. No Anne sa nie vždy darí udržať si slušné spôsoby. Aj a ňu prišla silná vlna emócií a rozhodne sa ju nebála ukázať svojim sledovateľom. Slúži to, ako pekný odkaz, že v tom nie sme sami a ešte sa aj pobavíme.

View this post on Instagram

😘@reesewitherspoon

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Jennifer Garner

Pamätáš si film Dnes 13, zajtra 30? Nielenže patrí medzi romanticko-komediálne klasiky, ale obsahuje istú spojitosť so súčasnosťou. Jennifer Garner získala v tejto snímke hlavnú rolu. Jej postava podstúpila zo dňa na deň obrovskú zmenu a dá sa povedať, že to nemá veľmi ďaleko od momentálnej situácie. Čo bude podľa herečky ďalej?

Ellie Goulding

Ako vnímala začiatok roka 2020 a jeho uplynulé mesiace anglická speváčka Ellie Goulding? Podobne ako u vyššie spomínaných hereckých hviezd. Svojim fanúšikom na fotografiách ukázala, že ani jej karanténne obdobie by sa nezaobišlo bez pohárika vína. Ako sa však podľa Ellie situácia vyvinie? Nuž, radšej by uvítala rok 2021.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News