týždenný horoskop

Strelec

Tento týždeň začína pre tvoje znamenie dvoma dňami, počas ktorých by si mohla dostať dobré správy, na ktoré si čakala. Menšie starosti sa môžu objaviť počas stredy a štvrtka, kedy sa ti Mesiac otočí chrbtom. Merkúr v nevýhodnej polohe môže priniesť spomalenie v práci. Klásť si budeš viacero otázok, ktoré ťa prinútia zamyslieť sa viac nad svojou profesionálnou oblasťou. Venuša je naďalej priaznivá a prináša ti krásne chvíle vo dvojici a celkovo šťastie v láske.

Tvojimi šťastnými dňami budú pondelok a utorok.

Kozorožec

Nepriaznivý prechod Marsu ťa môže unavovať, avšak veľké uspokojenie na seba nenechá dlho čakať. Priaznivý Merkúr a Jupiter ti pomôžu uskutočniť dôležitý projekt a položiť pevné základy pre tvoju pracovnú budúcnosť. Týždenný horoskop hovorí, že veľa šťastia ti prinesie nedeľa, kedy bude Mesiac pre tvoje znamenie krásny a romantický. Pozor si dávaj na nervóznejšie dni, ktorými budú piatok a sobota.

Šťastný deň očakávaj v nedeľu.

zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Vodnár

Priprav sa na to, že planéta lásky zostane v opozícii voči tvojmu znameniu ešte niekoľko týždňov. Vydrž a zostaň trpezlivá, a to aj napriek tomu, že v tomto smere nezažívaš úplne najlepšie obdobie. Už čoskoro budeš môcť opäť nadobudnúť vyrovnanosť v oblasti pocitov. V pracovnej oblasti sa musíš vysporiadať s určitými spomaleniami, postará sa o to nepriaznivá poloha Jupitera. Mars ti však dodá energiu, ktorú na to potrebuješ vynaložiť.

Tvoje šťastné dni prídu počas víkendu.

Ryby

S nádherným Mesiacom v tvojom znamení môžeš tento týždeň počítať v stredu a vo štvrtok. Má pre teba totižto pripravené veľmi milé prekvapenie. V opozícii však zostáva planéta Merkúr, preto najmä v práci si budeš musieť na dosiahnutie svojich cieľov ešte trochu počkať. Nemaj ale obavy, pretože viacero planét v spojení ti sľubujú víťazstvo, ktoré bude už čoskoro tvoje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop