žena v zime

Strelec

Tvoj týždeň začína tromi vyslovene nervóznymi dňami, v ktorých ti Mesiac v nepriaznivej polohe môže priniesť nečakané udalosti. Týždenný horoskop odporúča, aby si sa sústredila na štvrtok a piatok, ktoré ti prinesú viac šťastia. Mars ti dodá energiu navyše v práci a budeš sa vedieť presadiť. Na dosiahnutie svojich dlhodobých cieľov si však budeš musieť počkať.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Kozorožec

Počas tohto týždňa sa Venuša vráti k tvojmu znameniu. Diskusie, ktoré v poslednom období narúšali tvoj partnerský život, budú už len vzdialenou spomienkou a opäť budeš môcť nájsť spoluúčasť v láske s tvojou drahou polovičkou. Merkúr spolu s planétou Jupiter je pripravený priniesť ti dobré správy na pracovnom poli. Pozor si dávaj na nervózny Mesiac medzi štvrtkom a piatkom.

Šťastné dni očakávaj počas pondelka, utorka a stredy.

žena
zdroj: Pexels/Chiara Spaggiari

Vodnár

Priprav sa na to, že tento týždeň sa ti Venuša obráti chrbtom. Pokiaľ ťa láska v posledných týždňoch uspokojovala, teraz budeš musieť odložiť toto nadšenie a zaoberať sa problémami, ktoré si nikdy nechcela riešiť. Nie všetko je však neriešiteľné, na to nezabúdaj. Využi štvrtkové a piatkové dni s krásnym a priaznivým Mesiacom na dialóg so svojím partnerom.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

Ryby

Počas tohto decembrového týždňa bude planéta Venuša opäť aktívna vo tvoj prospech. Začína sa pre teba priaznivé obdobie, čo sa týka citov. Stretnutia budú uprednostňované pre slobodné ženy, zatiaľ čo tie, ktoré sú vo vzťahu, uvidia, ako sa ich zväzok upevní. Trochu viac únavy očakávaj v práci, o ktorú sa postará nepriaznivý prechod Marsu. Pondelok, utorok a streda budú nervóznymi dňami.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop