žena

Strelec

V láske sa môžu tvoje city počas tohto týždňa zmeniť a preto môže byť jún mesiacom vášne. Týždenný horoskop však upozorňuje, aby si nebola kritická a nedôverčivá.

Pozor si dávaj na sobotu a nedeľu, kedy by mohli vo vzťahu nastať menšie hádky. Na pracovnom poli ťa čaká veľa povinností a pocítiť môžeš aj väčšiu únavu. Tvoja tvrdá práca však nevyjde nazmar a očakávať môžeš úspechy. V každom prípade si však dávaj pozor na zmeny.

Medzi tvoje šťastné dni bude patriť pondelok a utorok.

Kozorožec

Venuša je počas tohto týždňa v opozícii, preto si v srdcových záležitostiach dávaj väčší pozor. Vzťahy, ktoré sa nedávno zrodili budú o čosi viac komplikovanejšie, preto buď opatrnejšia najmä, ak si zasnúbená alebo v dlhodobom vzťahu.

Na pracovisku sa veci zlepšia a nebudú chýbať ani nové príležitosti. Hviezdy sú ti v tomto smere priaznivo naklonené a za rohom sú aj dobré správy.

Šťastné dni očakávaj v pondelok a utorok.

zamilovaná žena
zdroj: Pixabay/StarFlames

Vodnár

Počas tohto týždňa je možné, že sa v láske objavia nepríjemné situácie. Vo štvrtok si daj obzvlášť pozor na napätie v rodine. Vzťahy, ktoré sú v úplných začiatkoch budú turbulentné.

V práci môžeš byť nervózna a napätá, pretože nevieš alebo nemôžeš prejaviť svoj názor, čo ťa privádza do zúrivosti. Niektoré veci dokonca nie je možné dokončiť ihneď, no zostaň pokojná a trpezlivá najviac, ako to bude možné.

Tvojim šťastným dňom bude piatok.

Ryby

Týždenný horoskop hovorí, že musíš prestať milovať ľudí, ktorí si ťa nezaslúžia. Na svojej strane máš však Venušu a preto nesmieš zmeškať príležitosť na spoznanie niekoho nového. Zbav sa všetkého, čo ťa ťaží a rovnako aj človeka, ktorého už nemáš vo svojom srdci.

Najviac prajným bude pre teba víkend, avšak dávaj si pozor na ľudí, narodených v znamení Blížencov a Škorpiónov. V práci je možné, že chceš  podať výpoveď, nechaj tomu čas a budeš úspešná.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop