Harry Potter
Instagram/ginnyweasley/pvagamundos

Niečo končí, iné sa začína. Harry Potter zároveň zažíva šťastie, aj smútok. Bonnie Wright, ktorá si tam zahrala Ginny, sa na Instagrame pochválila úžasnou správou. Porodila chlapčeka, no o pár hodín potom sa dozvedela, že zomrel herec, ktorý v rovnakom filme stvárnil profesora Dumbledora. Píše o tom portál CBS News Hold mu na sociálnych sieťach vzdáva aj filmová Hermiona či Ron.

Iba včera celý svet obletela smutná správa. Zomrel britsko-írsky herec Michael Gambon, ktorý v posledných piatich filmoch Harry Potter stvárnil čarodejníka Albusa Dumbledora. V prvej a druhej časti ho hral Richard Harris, ktorý zomrel 25. októbra 2002. Minulý rok nás opustil aj filmový Hegrid, ktorého hral Robbie Coltrane.

Zomrel herec z filmov Harry Potter

Vo štvrtok agentúra pre CBS News potvrdila, že vo veku 82 rokov tento svet opustil ďalší obľúbený herec Michael Gambon. Oznámila to jeho rodina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa michael gambon (@gambonmichael)

Vo vyhlásení vydanom v mene jeho manželky Lady Anne Gambon a jeho syna Fergusa sa uvádza, že rodina bola zdrvená, keď oznámila svoju stratu. Herec zomrel pokojne v nemocnici po boji so zápalom pľúc, pričom po jeho boku stála manželka a syn.

Niečo končí, iné sa začína

Len čo sa túto správu dozvedeli aj jeho hereckí kolegovia z filmov Harry Potter, Dumbledorovi vzdali hold na svojich sociálnych sieťach.

Čo odkázali herci z filmov Harry Potter Michaelovi?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News