Známa herečka a spevák

Prekvapivý rozchod Sophie Turner a Joe-a Jonasa má dohru. Podľa zistení USA Today známa herečka žaluje obľúbeného speváka za únos ich detí počas rozvodu. 

Išli vzorom párom po celom svete. Sophie Turner a Joe Jonas boli manželmi 4 roky a majú spolu dve dcérky. Ich vzťah na verejnosti vyzeral priam idylicky, preto celý svet šokovala špekulácia, že sa vraj majú rozvádzať. Obaja to však neskôr potvrdili príspevkom na Instagrame.

„Po štyroch nádherných rokoch manželstva sme sa vzájomne, priateľsky rozhodli ukončiť naše manželstvo. Existuje veľa špekulácií o tom, prečo, ale v skutočnosti ide o jednotné rozhodnutie a úprimne dúfame, že každý bude rešpektovať naše želania týkajúce sa súkromia pre nás a naše deti,“ znie ich spoločné vyjadrenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa S O P H I E T U R N E R (@sophiet)

Známa herečka podala žalobu na manžela

Okrem rozvodu manželia ale riešia aj žalobu. 27-ročná známa herečka obvinila manžela za to, že údajne odmietol vrátiť deti do Anglicka počas ich rozvodu. Vychovávajú spolu totiž 3-ročnú dcérku Willu a druhú dcéru, ktorá sa narodila v júli 2022, ktorej meno je doteraz neznáme.

Hviezda seriálu Game of Thrones sa vo štvrtok v južnom okrese New Yorku stretla so spevákom zo skupiny Jonas Brothers. Podľa dokumentov, ktoré získal portál USA Today, tam mali diskutovať o ich rozvode.

Sophie tvrdí, že deti jej mali byť vrátené v stredu, ale Joe zobral ich pasy a odmieta ich poslať domov do Anglicka. „Joe a Sophie mali minulú nedeľu v New Yorku srdečné stretnutie. Sophie prišla do New Yorku, aby bola s deťmi,“ uviedol vo vyhlásení Jonasov zástupca Jeff Raymond.

Joe tvrdí, že ak vyhovie žiadosti jeho manželky a pošle deti do Anglicka, poruší príkaz floridského súdu. USA Today požiadali o vyjadrenie aj zástupcov Sophie Turner, no doposiaľ portálu neodpovedali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie Turner (@sophstunrer)

34-ročný známy spevák podal žiadosť o rozvod na okresnom súde v Miami 5. septembra. Podľa dokumentov, ktoré sa podarilo získať USA Today, Joe požaduje striedavú starostlivosť o ich dve dcéry, ako aj uznanie predmanželskej zmluvy z apríla 2019.

Známa herečka vo svojej žalobe tvrdí, že sa o podaní žiadosti o rozvod dozvedela prostredníctvom médií, zatiaľ čo jeho zástupca tvrdí, že si toho bola vedomá. Na ktorej strane je podľa teba pravda?

Zdroj: USA Today

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News