instagram.com/milano_alyssa

Mel Gibson, Antonio Banderas, Novak Djokovic, Zoey Deutch, Olga Kurylenko či Idris Elba. Tieto známe osobnosti sú dôkazom, že koronavírus neobišiel ani šoubiznis. Najnovšie sa k prekonaniu koronavírusu pridala aj herečka Alyssa Milano, ktorú si môžeš pamätať predovšetkým zo seriálu Čarodejnice.

Pred pár dňami herečka zverejnila fotografiu, na ktorej má masku. Táto snímka vznikla ešte v apríli, kedy bola Alyssa dva týždne chorá. Nemohla dýchať, nedokázala jesť, kvôli čomu za dva týždne schudla 9 kíl, mala horúčku a bolela ju hlava. Aj keď mala takmer všetky príznaku ochorenia Covid-19, podstúpila dve testovania a obidve boli negatívne. Absolvovala tiež test na protilátky, ktorý bol tiež negatívny.

Teraz po niekoľkých mesiacoch, kedy stále nebola úplne zdravá a mala problémy s dýchaním či s trávením, znovu podstúpila test na protilátky, ktorý vyšiel pozitívne. To znamená, že koronavírus naozaj prekonala, aj keď testy hovorili opak.

View this post on Instagram

This was me on April 2nd after being sick for 2 weeks. I had never been this kind of sick. Everything hurt. Loss of smell. It felt like an elephant was sitting on my chest. I couldn’t breathe. I couldn’t keep food in me. I lost 9 pounds in 2 weeks. I was confused. Low grade fever. And the headaches were horrible. I basically had every Covid symptom. At the very end of march I took two covid19 tests and both were negative. I also took a covid antibody test (the finger prick test) after I was feeling a bit better. NEGATIVE. After living the last 4 months with lingering symptoms like, vertigo, stomach abnormalities, irregular periods, heart palpitations, shortness of breath, zero short term memory, and general malaise, I went and got an antibody test from a blood draw (not the finger prick) from a lab. I am POSITIVE for covid antibodies. I had Covid19. I just want you to be aware that our testing system is flawed and we don’t know the real numbers. I also want you to know, this illness is not a hoax. I thought I was dying. It felt like I was dying. I will be donating my plasma with hopes that I might save a life. Please take care of yourselves. Please wash your hands and wear a mask and social distance. I don’t want anyone to feel the way I felt. Be well. I love you all (well, maybe not the trolls. Just the kind people.)❤️

A post shared by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on

Tento príspevok najmä preto, aby si ľudia uvedomili, že táto choroba nie je žiadny hoax. Ona sama sa cítila, akoby umierala a nepraje to zažiť nikomu inému. Okrem toho sa ale dostavil aj negatívny dôsledok ochorenia, ktorým je vypadávanie vlasov.

Alyssa zverejnila video, na ktorom sa češe, aby jej fanúšikovia videli, čo koronavírus urobil s jej organizmom. Na kefe ostávali celé guče vlasov, po čom určite žiadne žena netúži. V závere videa môžeš počuť, ako herečka povie, aby sme nosili rúška. Alyssa pôsobí naozaj unavene a vyčerpane a vidieť, že ochorenie nezvládala najľahšie. Skoré uzdravenie!

View this post on Instagram

Target pajamas. So cozy.

A post shared by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on

View this post on Instagram

I’m wishing you a beautiful day.

A post shared by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News