žena

Strelec

Dávaj si dnešnú sobotu väčší pozor na hádky s partnerom, boli by zbytočné a k ničomu by neviedli. Radšej sa niekam spolu vyberte a využite tento voľný deň na posilnenie vášho vzťahu. Pokiaľ niekam cestuješ autom, jazdi pomaly, hrozia pokuty. Večer prajú hviezdy nezadaným znameniam, ak do tejto kategórie patríš aj ty, určite nezostávaj sedieť doma.

Kozorožec

Ak si single, dnešok nebude ideálnym dňom na nadväzovanie nových známostí. Venuj svoj čas radšej sebe alebo tým, ktorí sú pre teba dôležití. Pokiaľ si dlho nevidela svojich priateľov, naprav to a vyjdite si niekam spolu ako za starých čias. Oživenie spomienok bude stáť za to a zažiť môžete navyše nové dobrodružstvá.

Láska vo vzťahu
zdroj: Pexels/Wesley Davi

Vodnár

Hviezdy dnes prajú krásnym emóciám aj keď niektoré môžu pociťovať akési pochybnosti. Nepotrvá však dlho a ty sa presvedčíš o tom, že tomu tak nie je. O to viac si budeš užívať spoločné chvíle so svojou polovičkou. Tento deň je ideálnym na pohyb, šport alebo turistiku. V prípade, že si už dlho nikam nevyšla, dnešok je tým správnym dňom.

Ryby

Dnešok nie je správnym dňom na kontroverzné diskusie vo vzťahu a preto sa ich snaž obísť čo najväčším oblúkom. Ak pracuješ, buď pripravená zožať slávu za svoje nasadenie. Večer relaxuj tým spôsobom, ktorý je tebe najbližší. Dobrý kúpeľ alebo pohár vína nikdy neuškodia a ty sa budeš cítiť navyše ako znovuzrodená.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop