žena

Lev

Dnešok je ideálnym dňom na prežívanie krásnych emócií, nezabúdaj sa preto venovať naplno svojej polovičke. Váš vzťah by vám mohlo pokojne závidieť množstvo iných párov. Naplánujte si niečo originálne na túto voľnú sobotu a oddajte sa obaja naplno vášni i romantike. Nie je potrebné čakať na večer, aj počas dňa môže láska zaiskriť.

Panna

Mesiac dnes nie je voči tvojmu znameniu najpriaznivejší, a preto by si mala byť opatrná vo vzťahu s ľuďmi vôkol teba. Či už pôjde o partnera alebo blízkych priateľov, dávaj si pozor na to, čo vypustíš z úst. Niekoho by sa tvoje slová mohli dotknúť a nedopadlo by to najlepšie. Večer praje randeniu ako slobodným, tak i zadaným. Určite sa niekam vyber, bude to stáť za to.

Milovanie vo vzťahu
zdroj: Pexels/Vanessa Garcia

Váhy

Dnešná sobota je ideálnym dňom na prežívanie akejkoľvek lásky. Je úplne jedno, či si v začiatočnom alebo pokročilom vzťahu, každému jednému sú hviezdy veľmi priaznivo naklonené. Rande na ojedinelom mieste môže pre viaceré skončiť silnou vášňou, ktorá potrvá až do ďalšieho dňa. Dnešok bude stáť za to, preto si ho naplno uži.

Škorpión

V prípade, že by si chcela so svojou polovičkou o niečom dôležitom diskutovať, horoskop radí, aby si to odložila na iný deň. Doprajte si radšej pokojné, sobotné chvíle vo dvojici a niekam si spolu zájdite. Je však možné, že obaja potrebujete relax nielen pre telo, ale aj myseľ. Ak ste milovníkmi prírody, niet na čo čakať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop