Zamyslená žena

Lev

Nadobúdaš pocit, že akékoľvek vzťahy v tvojom okolí sú nejakým spôsobom narušené. Ide len o pocit, nie je za tým nič vážnejšie. V práci ťa čakajú veľmi dobré návrhy na spoluprácu, prijmi ich s radosťou, oplatí sa ti to. Ak máš len o čosi viac voľného času, využi ho vo svoj prospech. Vzdelávaj sa alebo si prečítaj ďalšiu kapitolu z knihy, ktorá leží na tvojom nočnom stolíku. Aj to sa pokladá za relax.

Panna

Nastáva obdobie, kedy je Mesiac na tvojej strane a prináša veľmi dobré vzťahy s osobami, narodenými v znamení Kozorožca a Škorpióna. Ak si bola v práci snaživá, je viac ako pravdepodobné, že sa ti dostane uznania od šéfa. Večer by si si mala dopriať oddych v pohodlí domova. Pre akúkoľvek formu sa rozhodneš, účinok bude v každom prípade priaznivý.

Žena relaxuje v sieti
zdroj: Unsplash/Marek Rucinski

Váhy

V láske dnes môžu nastať situácie, ktoré bude potrebné prediskutovať. Neodkladaj túto komunikáciu, niekedy je lepšie o čomkoľvek hovoriť ihneď. V práci môžu prísť nové návrhy a riešenia viacerých situácií, je dôležité ich prijať v takom znení, v akom prichádzajú.

Škorpión

Tvojím znamením dnes prechádza Mesiac, ktorý sa postará o veľkú a intenzívnu vášeň. Čo sa práce týka, mala by si byť obozretnejšia, predovšetkým u svojich kolegov. Nie každý je aj tvoj kamarát. Na to počas dnešného dňa nezabúdaj. Večer si dopraj relax v podobe dobrého filmu, ideálne so svojou polovičkou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop