pár sa bozkáva

Strelec

V láske si dnes odvážnejšia ako zvyčajne. Je až nemožné nevšimnúť si ťa, nakoľko robíš veľmi dobrý dojem na ľudí vôkol seba. Nezadané môžu rovnako zapôsobiť na človeka, ktorý sa im páči. Horoskop však upozorňuje, aby si kvôli dočasnému mileneckému vzťahu nepokazila ten svoj súčasný, pokiaľ si, samozrejme, zadaná.

Kozorožec

Pokiaľ dnes budeš aj trochu pracovať, priprav sa na to, že tvoj čas môže byť trochu tesný. Môže to byť spôsobené tým, že tvoje súkromné myšlienky majú tendenciu odvádzať pozornosť od praktických záležitostí. Pokús sa v tomto prípade nájsť riešenia, ktoré sa prispôsobia tvojim ašpiráciám. Pokiaľ jazdíš autom, buď opatrná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vodnár

Prechody posledného septembrového dňa k prvému októbrovému sú priaznivé, nakoľko podnecujú vyjadrovať tvoje túžby, dokonca aj najintímnejšieho charakteru. S rozhodným a sebavedomým postojom môžeš byť oslobodená od niektorých citových väzieb, čo bude pre teba prospešné. Mysli na to.

Ryby

Počas dnešnej soboty existuje veľa priaznivých astrologických dôvodov na to, aby si dosiahla vo viacerých oblastiach úspech. Pokiaľ sa chystáš uzatvoriť nejaký obchod, nejaká dohoda medzi obidvoma stranami ti môže priniesť veľa morálneho a ekonomického uznania a udržať si zároveň vysokú úroveň optimizmu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop