žena pri strome

Strelec

Je to ideálny deň na to, aby si sa oslobodila od toho, čo alebo kto ťa drží uväznenú vo vzorcoch správania, ktoré už nie sú v súlade s tvojím spôsobom života. Pokoj, ktorý sa v tebe vznáša, ťa robí ešte viac fascinujúcou, a preto bude pre teba ľahké nájsť si nových priateľov. Pôjde to predovšetkým vtedy, ak prekročíš svoje duševné hranice.

Kozorožec

Horoskop hovorí, že dokážeš vnímať aj tie najbizarnejšie životné situácie. Vieš ich hodnotiť s iróniou, nádychom cynizmu, so zmyslom pre nadhľad, ktorý odhaľuje absurdity tých, ktorí sú príliš idealistickí alebo si myslia, že sú hrdinami tohto sveta. Vieš, ako dosiahnuť svoje ciele a ľudia v tvojom okolí schvaľujú to, na čom tvrdo pracuješ. Nie je to prechodná fáza, ale skôr trvalý vzostup, ktorý vedie k novej, harmonickej rovnováhe života.

Pehavá žena
zdroj: Pexels/imustbedead

Vodnár

Tento  deň je pre teba plný astrálnych kontrastov. Dôvera a rozum sú však nevyhnutnosťou. Tvoj nevyspytateľný a mimoriadne zraniteľný či asociálny postoj ti nedovoľuje robiť premyslené kompromisy. V tvojej rodine alebo vo vzťahu nenachádzaš uspokojenie, ktoré očakávaš, no môžeš to byť ty, kto od nich žiada priveľa.

Ryby

Počas dnešnej decembrovej nedele neexistujú žiadne tiene minulosti, ktoré by narušili tvoj pokoj. V súčasnosti sa cítiš veľmi dobre a máš vynikajúcu schopnosť chopiť sa dobrých príležitostí. Samozrejme, voľby nie sú vždy jednoduché, no časom sa ukážu ako tie správne. Každé víťazstvo je vrodeným dôsledkom nasledovania svojich inštinktov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop