Žena má ruky okolo mužského krku

Lev

V prípade, že začiatok mesiaca nebol pre teba tým najlepším, sobota bude tou, ktorá to napraví. Čaká ťa veľmi pekný deň s tvojou polovičkou, ktorý môžete prehĺbiť ešte krajšími chvíľami v intímnej sfére. Dopraj si oddych a užívaj si tieto chvíle.

Panna

Pozitivita a šťastie sú tými, ktoré budú sprevádzať celý tvoj deň. Stihneš toho naozaj veľa. Ak existujú veci, o ktorých potrebuješ hovoriť, urob tak čo najskôr. Neboj sa prejaviť svoje pocity, je to v akomkoľvek vzťahu k danej osobe veľmi dôležité.

Váhy

Je viac ako pravdepodobné, že sa u teba prejaví únava z náročného pracovného týždňa. Aj napriek tomu, že by si sa najradšej venovala činnostiam, ktoré zvyknú byť tvojím sobotným rituálom, odlož ich. Vyjdi sa prevetrať na čerstvý vzduch alebo si dopraj relax vo wellness centre, pokojne aj sama.

Škorpión

Máš toho naozaj akosi veľa a vedieš poslednú dobu hektický život. Znervózňuje ťa, že nemáš čas na tie veci, ktoré by si robila najradšej. Horoskop radí, aby si všetko odložila a dopriala si ich práve počas dnešnej voľnej soboty. Uvidíš sama, aký účinok bude mať táto zmena.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop