denný horoskop
Pexels/Ilya Lisauskas

Lev

Usmeje sa na teba šťastie. Všetko sa ti podarí – od ranných povinností, cez upratovanie, varenie, pečenie, až po to, čo si naplánuješ vo voľnom čase. Hviezdy sú na tvojej strane, preto sa neboj pustiť do niečoho, čo už dlho odkladáš. Dnes uspeješ.

Panna

Budeš spokojná. Nečaká ťa nič náročné, preto si môžeš poobede vyložiť nohy a nič nerobiť. Konečne si oddýchneš tak, ako o tom snívaš. Avšak, ak budeš pociťovať únavu, nemala by si sa jej poddať, pretože to neskončí dobre – nezaspi na gauči.

denný horoskop
zdroj: Pexels/luizclas

Váhy

Čaká ťa veľa úloh, hovorí denný horoskop. Či už od rodiny, súrodencov, kamarátov a v neposlednom rade aj od priateľa. Všetci ťa zahrnú svojimi požiadavkami a ty si jednoducho príliš dobrá na to, aby si povedala „nie“. Vyčerpá ťa to, preto choď večer do postele skôr a oddychuj.

Škorpión

Nech ťa už trápi čokoľvek, prídeš na to a vyrieši sa to. Ak nie hneď ráno, tak v priebehu dňa. Nemala by si sa stresovať a byť napätá, pretože si len škodíš. Všetko bude tak, ako má byť. Trápenia sú v živote normálne, tak ťa nesmú položiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop