žena v zime

Lev

Aj počas dnešného dňa sa Mesiac nachádza v tvojom znamení, čo sa odráža predovšetkým v láske, ale i priateľstve. Je však možné, že podvečer bude u teba narastať menšia nervozita v súvislosti s tvojou prácou. Podľa horoskopu čakáš na dôležitú odpoveď a rozuzlenie nejakej situácie.

Panna

Dnešok bude pre teba veľmi pozitívny, hlavne v oblasti lásky. Nezabúdaj si ho užiť s tými, ktorí sú ti najvzácnejší. Ak si nezadaná, vybehni za tvojou spriaznenou dušou alebo rodinou. Čakajú vás veľmi príjemné chvíle. Dávaj si však pozor na výdavky. Je možné, že si poslednú dobu míňala viac, ako bolo treba.

Vzťah s mužom, ktorý už má dieťa
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Váhy

Horoskop radí, aby si v láske zabudla na minulosť a venovala jej viac prítomného času. Často je lepšie nechať ju ísť a zamerať sa na chvíle, ktoré k nám prichádzajú v danej chvíli. Hviezdy ti budú priať v oblasti pracovných vecí a už čoskoro sa dočkáš dobrých správ. Odstráň od seba preto zbytočný stres a užívaj si pokojný voľný deň.

Škorpión

Dnešnú nedeľu by si mala zostať radšej pokojná a nevyvolávať zbytočné hádky. Platí to v rodinnej i partnerskej oblasti. Pokazila by si tým zbytočne deň nielen sebe, ale i tvojim najbližším. Začína u teba zároveň obdobie, kedy budeš v práci i v osobnom živote doslova hýriť skvelými nápadmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop