Dnešný septembrový utorok nabáda niektoré k chvíľam stráveným s priateľmi, rodinou či partnerom. Iné si zas musia dávať väčší pozor na svoje financie a ich zbytočné míňanie. Jednému znameniu hrozí dokonca odcudzenie osobných vecí, dokladov alebo peňaženky. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že v dnešný utorok nájdeš medzi svojimi priateľmi lásku a porozumenie, zatiaľ čo v niektorých vzťahoch to môže v niečom zaškrípať. Nepôjde však o nič vážne, mala by si ale myslieť na to, že zámerom tvojej polovičky nie je ublížiť ti, práve naopak. V práci sa zameraj na svoju kreativitu.

Býk

Mesiac a Venuša nie sú v najlepšom postavení, a preto aj tvoj citový život nie je ideálny. Buď si viac istá svojimi kvalitami. Pokiaľ si vo vzťahu, dávaj si väčší pozor na osoby narodené v znamení Panny a Raka. Ide totižto o ľudí, ktorí ťa veľmi zaujímajú, no mohli by tvoje partnerstvo vážnejšie ohroziť. Vyhni sa v tento deň plytvaniu financiami na zbytočné veci.

dievča s okuliarmi na jeseň
zdroj: Pexels/Bennie Lukas Bester

Blíženci

V prípade, že sa zastavíš pred úlohami, ktoré ťa čakajú, len s veľkými ťažkosťami sa pohneš ďalej. Nezľakni sa tejto situácie, je iba dočasná, no vyžaduje si sústredenie. Stoj pevne nohami na zemi, pomôže ti to viac, ako si myslíš. Svoju pozornosť venuj i možnej strate alebo krádeži osobných vecí, dokladov či peňaženky.

Rak

Tento utorok by si mala prežiť s veľkou otvorenosťou a priamosťou. Práve vďaka dobrej pozícii Mesiaca voči tvojmu znameniu ti láska zobrie počas dnešného dňa veľa času a energie v pozitívnom slova zmysle. Uprednostňuje zároveň zaslúžené a vítané zvraty v tomto smere. Nenechaj si tieto chvíle ujsť, osud zakaždým potrebuje aj našu spoluprácu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop