Strelec

Mesiac bude počas dnešného dňa k tvojmu znameniu naklonený a pomôže ti vedome prijímať veľké životné skúšky so správnou citlivosťou. Horoskop zároveň odporúča, aby si dopriala samej sebe viac lásky a sebaúcty, ktorá ti pomôže nakopnúť aj tvoju vnútornú pohodu. Je dôležitá omnoho viac, ako si možno myslíš, preto si ju o to viac dopraj.

Kozorožec

Čím viac času budeš tráviť so svojou kolegyňou alebo kolegom z práce, tým viac sa k nemu môžeš pripútať. S najväčšou pravdepodobnosťou bude práve tento človek tým, s ktorým sa budeš po dlhej dobe cítiť dokonale. Pomôže ti to nakopnúť sa o niečo viac v práci a nabrať stratenú silu či dohnať zanedbané povinnosti. Dnes sa uprednostňujú aj stretnutia so starými priateľmi.

Problémy žien
zdroj: Unsplash/Jacob Mejicanos

Vodnár

Planetárne konflikty v tebe budú počas tohto utorka vyvolávať akúsi rebéliu, preto môžeš o niečo viac odmietať akékoľvek povinnosti a limity. Dávaj si pozor, pretože práve tie by ťa mohli dostať do sporu s tvojou polovičkou, ale i obchodnými partnermi či členmi rodiny. Vyhni sa rovnako aj finančným investíciám a nepredvídaným výdavkom.

Ryby

Dnešok ti prináša astrálne príležitosti, s ktorými môžeš celkom dobre zamiešať karty vo viacerých smeroch. Nájdi si čas na chvíle so svojou milovanou polovičkou, môžete si užiť veľmi príjemný deň či večer alebo len popoludnie. Rovnako venuj pozornosť aj svojim priateľom, rodine a tým, na ktorých ti najviac záleží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop