britney spears

Novinky ohľadom speváčky Britney Spears sa už dávno netýkajú jej hudobnej kariéry. Blondínkin Instagram je plný zvláštnych videí, ku ktorým sa najnovšie pridal nebezpečný tanec s kuchynskými nožmi.

Speváčka, ktorej na konci 90. rokov a na začiatku milénia právom patril titul popovej princeznej, bola v roku 2008 súdom zbavená svojprávnosti. Úspešnú kariéru Britney Spears prerušili psychické problémy.

Po trinástich rokoch sa svetová hviezda konečne dočkala slobody. Fanúšikovia v novembri 2021 jasali nadšením a tešili sa spolu so svojím idolom, že si môže opäť užívať normálny život. Avšak ten, zdá sa, Britney ani zďaleka nemá. Na duševnej pohode jej určite nepridáva ani strata bábätka, ktoré čakala s manželom Samom Asgharim, či ich prebiehajúci rozvod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria River Red (@britneyspears)

Videá Britney Spears sú desivé

Spears už dlhodobo pridáva na svoj Instagram príspevky, na ktorých je viac vyzlečená než oblečená. Vo videách väčšinou tancuje a pôsobí priam až strašidelne. Aby jej fanúšikovia nemohli nič vyčítať a kritizovať ju, možnosť komentovania má pre istotu vždy vypnutú.

Najnovšie blondínka sledovateľov šokovala záznamom z domu, v ktorom opäť predvádza jeden zo svojich „scénických“ tancov. Outfitom sa ani tentokrát nezaťažovala a obliekla si iba plavky, respektíve nohavičky a vyzývavý top. Na tom by v prípade Britney už nič čudné nebolo, keby do choreografie nezapracovala nože.

Napriek tomu, že ľudí upozornila, aby sa nebáli, pretože nože nie sú skutočné, zvuk pri ich otretí sa o sebe, hovorí niečo iné. Speváčka si tak mohla naozaj ublížiť a nielen sebe, ale aj trom malým psíkom, ktorí sa jej pri hrôzostrašnom tanci plietli pod nohy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria River Red (@britneyspears)

Zdroj: Instagram/britneyspears

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News