Ruža pre nevestu - Rebeka

Rebeka zo šou Ruža pre nevestu na TikToku vysvetlila, ako to bolo naozaj. Všimla si totiž, že fanúšikovia ju obviňujú, že vraj šíri čínsku propagandu. To naozaj? 

Šíri Rebeka zo šou Ruža pre nevestu čínsku propagandu?

V posledných dňoch českým a slovenským šoubiznisom koluje údajný podvod, na ktorý mali naletieť viacerí influenceri. Pripravil si ho na nich kolega a víťaz Survivoru, Mikýř. Následne sa však viaceré známe tváre obhájili a tvrdia, že to nie je tak, ako to bolo odprezentované.

Fanúšikovia si však všimli, že aj Rebeka zo šou Ruža pre nevestu v posledných dňoch trávila čas v Číne. Hneď si to teda spojili a „obviňovali“ ju, že jej platí čínska vláda, aby šírila propagandu. „Prosím vás, ja som bola v Číne len na výlete. Bola som tam pozrieť kamarátov, a to už je len čistá zhoda náhod, že všetci sú Číňania a kameramani zároveň,“ zasmiala sa.

„Teraz už ozaj. Bola som tam na normálnom výlete, ktorý som si platila sama. Keď pôjdem niekedy v budúcnosti do USA, tak tiež mi budete vypisovať pod fotky a pod videá, že šíriš americkú propagandu? Prosím vás, vychillujte sa a čistite si medzizubne,“ zažartovala dentálna hygienička.

Pravdou ale naozaj je, že ešte pred týmto česko-slovenským „šialenstvom“ Rebeka na TikToku zverejnila video, kde objasnila, ako je to s výletom do Číny. „Odkedy sa začala vysielať Ruža, tak je to celkom kolotoč, z ktorého potrebujem na chvíľku vystúpiť, a preto som si povedala, že ako lepšie to urobiť, než kúpiť si letenku na druhú stranu Zemegule?“ zasmiala sa.

Následne fanúšikom ukázala aj to, ako celý jej celá cesta do Číny prebiehala.  „Kamoši, už som v Pekingu, doletela som o štvrtej ráno lokálneho času, budem tu nejakých pár dní, takže mi dajte vedieť, že čo by ste chceli, aby som natočila,“ ozvala sa ešte potom.

Čo je to propaganda?

Zámerné a systematické šírenie informácií, názorov alebo ideológií s cieľom ovplyvniť postoje, emócie a správanie ľudí. Často využíva manipuláciu, jednostranné fakty alebo zavádzanie, aby presvedčila verejnosť o určitej myšlienke, politickom smere, produkte či osobe. Propaganda môže mať pozitívny aj negatívny charakter, no najčastejšie sa používa v súvislosti s manipuláciou verejnej mienky.

@rebi.steffi

ukazujem to, čo sa mi páčilo aj nepáčilo 🫶 kamoši sú zo Slovenska/Česka 🇸🇰🇨🇿 #travel #chinatravel #influencer #propaganda #fyp #czsk #conspiracy #traveltiktok #ruzaprenevestu3

♬ original sound – Rebina

Zdroj: TikTok/rebi.steffi

TAKTO to tento rok vyzerá v obľúbenej šou Ruža pre nevestu 3

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórie Aktuálne a Šoubiz