facebook.com/How to Lose A Guy in 10 Days, Passengers

Tiež to mávaš tak, že keď sa rozhodujete o filme, ktorý si pustíte, tvoj frajer prekrúti očami nad takmer každým, ktorý navrhneš? Romantické filmy nemusia byť len nudné a uslzené. Dá sa pri nich aj zabaviť, preto sme vybrali zopár takých, do ktorých sa určite zadíva aj on sám a nakoniec povie, že to nebolo až také hrozné.

Ako prísť o muža za 10 dní

Úplná klasika, ktorý si videla určite už viackrát. Film je síce z roku 2003, ale aj dnes si z neho obaja môžete niečo vziať. Andie je redaktorka, ktorá má napísať reportáž o tom, ako odstrašiť chlapa za 10 dní a vyberie si na to Benjamina, ktorý je zvyknutý, že dostane každú ženu, na ktorú ukáže.

500 dní so Summer

Romantické filmy sú väčšinou o tom, že sa bezhlavo zamiluje žena. Tento raz ide o opak, pretože zaľúbený je Tom, ktorý sa zahľadí do kolegyne Summer. Strávia spolu 500 dní, ktoré ani zďaleka nie sú ako klasický vzťah. Summer totiž na pravú lásku neverí.

Ona (Her)

Všetko aspoň trochu spojené so science-fiction chlapa určite zaujme. Theodore sa zoznámi so Samanthou, ktorá je v skutočnosti umelou inteligenciou. Je citlivá aj vtipná, a tak sa ich priateľstvo začne meniť na lásku. Dokáže mať aj umelá inteligencia nejaké skutočné city?

Pasažieri

Jim a Aurora sú na kozmickej lodi, kde sa predčasne prebudia z hibernácie. Keďže spolu trávia každý jeden deň, začnú sa pomaly zbližovať. Až kým nezistia, že loď je vo veľkom nebezpečenstve.

Na dotyk

Tento film je sarkastickým pohľadom na dnešné vzťahy. Rozpráva príbehy štyroch ľudí, ktorí spolu majú spoločného viac, než si myslia. Napríklad aj partnerov.

Úplní cudzinci

Skupina priateľov, ktorí sa poznajú už roky. Jedného dňa sa pri spoločnej večeri rozhodnú, že nechajú pred sebou mobily a prečítajú každú správu, ktorá im príde. Až vďaka takejto maličkosti sa odhalia rôzne tajnosti. Na podobný motív je natočený aj film Takmer dokonalé tajomstvá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating