pár zabalený v deke

Nezáleží na tom, že si ho zbalila a teraz tvoríte pár. Ešte podstatnejšie je zvádzanie vo vzťahu. Pretože keď už svoju lásku získaš, určite si ju budeš chcieť udržať a nestratiť ju. My ti teraz poradíme, ako sa ti to podarí a ako budeš pre svojho frajera príťažlivejšia viac, ako kedykoľvek predtým.

Staraj sa o seba

Možno by si si myslela, že na tom nezáleží, no je to veľmi dôležité. Pred vzťahom sa mu potrebuješ zapáčiť, preto sa fintíš. Aj potom, čo sa už vrhnete do vzťahu, je to nevyhnutné. Veľa žien sa dopúšťa zásadnej chyby, keď už majú chlapa, prestanú sa o seba starať a opustia sa.

párik v prírode
zdroj: Unsplash/nathan_mcb

Už si sa mu zapáčila, no keď si ho chceš udržať, musíš sa mu páčiť čoraz viac. Nemusíš každý deň vstávať ešte predtým, ako sa zobudí on a utekať do kúpeľne rýchlo na seba nahádzať vrstvy make-upu.

Staraj sa o svoju pleť, aby bola vždy žiarivá. Staraj sa aj o svoje nechty či vlasy. Nebehaj pred ním vždy strapatá a s mastnými vlasmi. Naďalej cvič. Môže sa stať, že sa mu prestaneš páčiť, no to len preto, že si pred vzťahom používala iba klamstvá, aby si ho zbalila.

To všetko ale nerob iba kvôli nemu, ale hlavne kvôli sebe, pretože to prospieva najmä tvojmu telu a zdravému sebavedomiu.

Staraj sa aj oňho

Každá žena, keď si niekoho nájde, chce v jeho očiach vyzerať čo najlepšie. Na predošlý bod tak bude nadväzovať aj tento.

pár sa usmieva do objektívu
zdroj: Unsplash/cloudyaaa

Keď už teraz spolu randíte alebo už spolu dokonca bývate, skús sa trošku postarať aj o neho.

Priprav mu prekvapenie v podobe voňavého koláča, ktorý mu bude chutiť. Sprav mu masáž alebo mu kúp nejakú maličkosť len tak. Poškrabkaj ho, objím ho zozadu. To chlapi milujú rovnako, ako aj baby. Podrobný návod na flirtovanie nájdeš po kliknutí SEM. 

Spríjemňuj vám vaše spoločné chvíle

Ako sme už naznačili v predošlom bode, dotyky vedia robiť divy. Vaše spoločné chvíle dokážeš spríjemniť iba vďaka jemnému dotyku či zvodnému pohľadu. Alebo si jednoducho kúp peknú bielizeň a predveď sa mu v nej, čo vás dovedie až k vášnivému milovaniu.

pár na gauči
zdroj: Unsplash/cloudyaaa

Maličkosti dokážu perfektne oživiť vzťah. Napríklad mu teda kúp nejakú drobnosť a on bude mať pocit, že si počas nákupov s kamarátkou na neho myslela. Zalichotí mu to. Alebo keď si spravíte večeru, do stredu stola stačí položiť voňavú horiacu sviečku a už iba tá dokáže spríjemniť atmosféru medzi vami dvoma. Možností je neúrekom.

Zvádzanie pri každej činnosti

Či už varí, pracuje za stolom alebo iba tak leží a pozerá telku, zvádzanie a flirtovanie je dôležité pri každej príležitosti a činnosti.

Ako sme už spomínali, dotýkaj sa ho. To v ňom dokáže vyvolať neuveriteľné iskry a bude mať motýliky v bruchu, ako pri vašom prvom stretnutí. Alebo na neho zvodne pozri, natáčaj si vlasy na prst, zahryzni si do pery.

Flirtuj s ním presne takisto, ako keď si ho prvýkrát videla a snažila sa ho zbaliť.

zvádzanie
zdroj: Unsplash/sarah_noltner

Aj keď je v práci a vy si iba píšete správy, skús s ním flirtovať na diaľku. Váš vzťah to dokáže neuveriteľne utužiť. Ani by si neverila ako veľmi. Takéto zvádzanie je veľmi dôležité.

Zvádzanie drobnosťou

Drobnosťou tentokrát nemyslíme malú pozornosť z výletu s kamarátkou. Môže to byť napríklad aj lichôtka, ktorá podvihne jeho veľké mužské ego. Alebo mu pomôž s varením, opýtaj sa ho, či ti nemôže pomôcť s vešaním vypratej bielizne. Skús to a uvidíš, ako takéto nepatrné „zvádzanie“ dokáže váš vzťah utužiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating