Začiatkom apríla sa z herečky Zuzky Kubovčíkovej Šebovej stala dvojnásobná mamina. K prvému synčekovi Rudkovi pribudol aj druhý chlapček, ktorý dostal meno Paľko. Herečku alebo jej manžela Michala Kubovčíka by si na Instagrame hľadala márne, svoje súkromie si poctivo strážia.

Zuzka ale urobila výnimku a poskytla krátky rozhovor pre Televíziu Markíza v čase fotenia promo fotografií k seriálu Horná Dolná. Prezradila, ako zvláda materstvo a rodinný život vo štvorici. „Vo štvorici sa máme super, zvykáme si na novú zostavu, ale myslím si, že nám to ide veľmi pekne a veľmi sa tešíme, že sme boli požehnaní novým prírastkom krásnym,“ prezradila obľúbená herečka.

Ak by si čakala, že medzi chlapcami bude nejaká rivalita, asi ťa sklameme. Zuzka spolu s Miškom Rudka dopredu pripravovali na príchod nového člena rodiny a Paľka prijal veľmi dobre. Prvé dni síce boli trochu rozpačité, pretože sa musel o maminku podeliť, no herečka prezradila, že je na neho veľmi pyšná, pretože nečakala, že to zvládne až tak dobre. 

Rudko je podľa jej slov veľmi trpezlivý, a keď musí mladšieho Paľka nakŕmiť alebo uspať, dokáže sa tú chvíľu aj sám pekne pohrať. To nemôžu povedať všetci rodičia, ktorí majú doma malé detičky. Zuzka vyzerá na prvý pohľad veľmi dobre a materstvo jej zjavne prospieva. Zatiaľ neplánuje návrat na televízne obrazovky, ale chce si naplno užívať svojich chlapcov. 

Zdroj: hornadolna.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.