Máš ešte prehľad v tom, čo všetko Zuzana Strausz Plačková predáva? Kolagény, oblečenie, rúška, vitamínové doplnky a posledne aj vlastná kozmetika. Niet pochýb o tom, že všetko sú to kvalitné výrobky, veď inak by sa nepredávali.

Povedzme si však pravdu, ich cena je niekedy vyššia, než by si niektoré z nás mohli dovoliť. A najmä v tomto období krízy, kedy mnohé nepracujú a vypadol im príjem. O to viac potešila Zuzkina najnovšia kolekcia plná noviniek. A za naozaj priaznivé ceny.

Nás ženy dokážu niekedy potešiť úplné maličkosti a dokonca ešte viac ako drahé dary. Novinky nájdeš na Zuzkinom novom profile @queen.produkty, kde za pár hodín získala desiatky tisíc nových followerov.

zdroj: instagram.com/queen.plackova

A na čo všetko sa teda môžeš tešiť? Dáždniky, sklenené fľaše na vodu, skladacie tašky, masky na spanie, kozmetické taštičky, puzdrá na doklady, kľúčenky alebo luxusné bomby do kúpeľa. A zaujíma ťa cena, za ktorú si tieto produkty budeš môcť kúpiť? Tie sa pohybujú už od 6,99 € približne do 19,99 €.

Ak chceš vlastniť niečo z edície Queen Plačková, no nechceš prísť o všetky úspory, teraz máš na to vhodnú príležitosť. Ktorý produkt sa ti páči najviac?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.