Aký je tvoj sen? Ide skôr o nejaké miesto, ktoré by si chcela navštíviť alebo ide o niečo materiálne? Svoj materiálny sen si konečne splnila aj podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková. A veru počkala si na to poriadne dlho.

Ak Zuzanu pravidelne sleduješ na Instagrame, určite ti neuniklo, že už pred niekoľkými mesiacmi si nechala vyrobiť auto na mieru, konkrétne si vybrala Brabus. Už hneď na začiatku avizovala, že sa máme na čo tešiť, pretože to bude naozaj veľkolepé. A po 10 mesiacoch čakania sa svojej novej lásky skutočne dočkala.

Na svojom profile sa pochválila svojím novým autíčkom v krásnej ružovej farbe. „10 mesiacov čakania sa myslím oplatilo 🙏😍 Neskutočný pocit splniť si svoj materiálny životný sen 🙏Toľko sĺz šťastia som ešte asi nikdy za nič materiálne nedala,“ podelila sa so svojimi fanúšikmi. Na materiálnych veciach by záležať nemalo a určite sa nájde množstvo hejterov, ktorí by minuté peniaze použili radšej na niečo vhodnejšie. Zuzana si na to ale sama zarobila, tak prečo si nesplniť svoj vytúžený sen?

View this post on Instagram

10 mesiacov čakania sa myslím oplatilo 🙏😍Neskutočný pocit splniť si svoj materiálny životný sen 🙏Toľko sĺz šťastia som ešte asi nikdy za nič materiálne nedala ❤️Každopádne chcem sa nesmierne poďakovať tebe @p_ferencz a @mercedesbenzds pretože bez vás by nebolo a nesplnila by som si tento sen 🙏 Ďakujem @p_ferencz za každú radu lebo hneď si videl že som debilka a v autách sa nevyznám 😂☝️Poradil si mi vysvetlil všetko ako má byť a tak isto to bolo aj pri @rene.rendy aute 🙏❤️Tebe @steevo_26 ďakujem za môj brabus ktorý som nehala zhotovenie na teba lebo ty si proste profík v tom čo robíš a veľmi ti ďakujem za tie naložené doplnky ❤️🙏 Samozrejme nemôžem vynechať tu dokonalú najkrajšiu a najlepšie spracovanú fóliu od @foliocarslovakia tu robotu Vám ešte pridám do story lebo to je extrémna tip top práca za ktorú taktiež ďakujem ❤️🙏 Proste stretla som ľudí ktorí mi naozaj s tým pomohli a nechceli na mne zarobiť ako väčšina ľudí ktorým som sa ozvala cenník bol hneď 2x tak veľký ako bežne lebo Plačková … Proste našla som ľudí ktorým budem zaviazana veľmi dlho za ich dobrotu ❤️🙏 ĎAKUJEM 🙏❤️ #ďakujem #mercedes #mercedesg #brabus

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

A ako vyzerá auto v interiéri? Musíme uznať, že je naozaj pekné a všetko je dotiahnuté do detailov. Pozri si nasledovné videá, aby si sa presvedčila na vlastné oči.

Zdroj: instagram.com/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.