Zrelá žena

Zrelá a sebavedomá žena vie, čo od života naozaj chce. V tomto prípade nejde o vek, ale o skúsenosti a životné situácie, ktorými si musela prejsť. Vďaka nim má pevne stanovené hranice, priority, hodnoty, ale aj požiadavky na svoju polovičku. Práve preto je pre ňu občas ťažké nájsť si partnera či udržať toho aktuálneho. 

Jej inteligencia, charakter a ciele sa totižto posúvajú a ak chalan ostane stáť a ona bude naďalej na sebe pracovať, vzťah nevydrží. Zrelé a sebavedomé ženy vedľa seba potrebujú chlapa, nie chlapca.

Aká je zrelá a sebavedomá žena?

Nepotrebuje ohovárať, ide si za svojimi cieľmi, má svoje hodnoty a priority. Vie sa zabaviť, vie aj na sebe pracovať a vie, čo od života môže očakávať. Vedľa seba tak potrebuje aj takého partnera, teda vyspelého muža, nie chlapca, ktorý si život užíva, nemyslí na budúcnosť a nemá žiadne skúsenosti. Žena, ktorá už rozmýšľa dopredu, hľadá partnera na celý život, nie na chvíľkovú známosť a preto vyžaduje tieto 4 veci.

Pár našiel šťastie v láske
zdroj: Pexels/Arina Krasnikova

1. Priestor

Zrelá žena vyžaduje od chlapa aj osobný priestor. Je totižto nezávislá a nepotrebuje všetok svoj čas tráviť na mobile písaním správ či ležaním v perinách. Má svoje koníčky, má svoju prácu a taktiež chce tráviť čas aj sama so sebou. Dať si masku, horúci kúpeľ či zájsť na nákupy, do knižnice alebo posilňovne.

Takisto necháva priestor na sebarozvoj aj svojmu partnerovi. Preto potrebuje vedľa seba muža, ktorý tento priestor využije vo svoj prospech. A nie na hľadanie iných žien či na hysterické scény a podozrievanie, kde a s kým sa partnerka nachádza, čo robí a iné.

2. Bar alebo rodina

Rozdiel medzi chlapom a chlapcom je aj vo využívaní svojho času. Žena, ktorá už vie, čo od života hľadá, má určené priority a jasne stanovené ciele, ktoré chce v budúcnosti dosiahnuť. Nechce každý piatok piť v meste alebo sa len tak voziť s kamarátmi.

Chce muža, ktorý si tiež buduje svoju budúcnosť. A hlavne, uprednostní večer s rodinou, čítanie alebo cvičenie pred bezvýznamným opíjaním či tancovaním v bare s cudzími ženami.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating