Nebudem ti klamať. Často myslím na svet, ktorý sme spolu mali a zdieľali každý deň. Je mi smutno, keď si na nás spomeniem. Prepadne ma ľútosť a niekedy túžba. Nikdy nezabudnem, ako úpenlivo som ťa prosila, aby si zostal. Ako veľmi som chcela, aby si neodišiel. Bála som sa, život bez teba som si nevedela predstaviť.

Tak veľmi som sa bála. Nikdy som si ani len nepredstavovala, že by si v mojom živote stratil svoje miesto. Pozerám sa späť a predstavujem si tie staré časy, kedy sme všetky dni trávili spolu a bolo nám dobre, úprimne sme sa milovali. Chýbali mi tie dni, keď sme našou láskou dokázali bojovať proti svetu. Milovala som tie chvíle, kedy sme boli iba jeden pre druhého a stačilo nám to.

Zbožňovala som ten pocit bezpečia a pohodlia, ktorý som dostávala iba od teba. Nemyslím si, že by si dokázal pochopiť, ako veľmi som si vážila každý moment, ktorý patril iba nám. Vždy, keď som bola s tebou, vedela som, že všetko zvládnem a všetko prekonám, lebo ty si po mojom boku. Na túto fázu môjho života naozaj nikdy nezabudnem, pretože všetko toto pre mňa tak veľa znamenalo. Ty si pre mňa veľa znamenal. Mal si vždy špeciálne vyhradené miesto v mojom srdci. To miesto už nikdy nikto nezaplní ako si to dokázal ty.

zdroj: unsplash.com

Myslím si, že nehladiac na to, kde skončím v živote, vždy si na teba spomeniem. Viem, že môj život sa už bude vyvíjať inak, no aj tak budem vždy spomínať na momenty, keď som ťa mala blízko. Prosím, nemysli si, že na teba niekedy v budúcnosti budem vedieť zabudnúť. Nech sa nám životy poberú hocijakým smerom, moje srdce na teba budem spomínať vždy v dobrom.

V tomto momente musím akceptovať fakt, že nám nie je súdené byť spolu. Osud má s nami iné plány, píšem nám obom rozdielne príbehy. Napriek skutočnosti, že mi to láme dušu, sa musím zmieriť s tým, čo mi osud dáva. A ty to nie si.

Aj keď ma to vo vnútri potichu ničí, nemám inú možnosť, len sa s tým zmieriť. Musím veriť, že nám bude lepšie bez toho druhého.

Takže, práve teraz, si od teba musím začať držať odstup, lebo to vidím ako jediné riešenie, ktoré ma môže uzdraviť. Mám na duši toľko rán, ktoré vylieči len čas. Snažím sa nemyslieť na to, aký si teraz šťastný. Určite si. Chcem svoju myseľ sústrediť na zahojenie všetkých tých zlomených častí mojej duše. V tejto chvíli viem, že to bude krutý boj, pozbierala som však všetky zvyšky síl a statočnosti, ktoré mi zostali, aby som to raz mohla prekonať. Viem, že mám na to sa zahojiť.

Niekedy sa veci nedejú podľa našich predstáv. Čo nám iné zostáva, ako ich prijať a posunúť sa vpred? 

Zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.