instagram.com/hauslabs, instagram.com/fentybeauty, nstagram.com/rarebeauty

Ako sa v posledných rokoch zdá, každá úspešná celebrita má svoju vlastnú značku kozmetiky. Niektoré sú nám známe, ako napríklad Fenty Beauty od Rihanny, či Huda Beauty od Hudy Kattan. Ale vedela si napríklad o Lady Gage, či Selene Gomez?

LADY GAGA

Lady Gaga uviedla svoju značku na trh v septembri 2019. Haus Laboratories sú produkty, ktoré navrhovala sama Lady Gaga, aby boli extravagantné a unikátne ako ona sama. V širokej škále produktov sa nachádzajú dokonca nalepovacie linky. Sú dokonalo tvarované a stačí si ich iba jednoducho nalepiť na oko. Ideálne pre tých, ktorí trávia hodiny pred zrkadlom pri robení dokonalej bezchybnej linky.

RIHANNA

Rihanna vydala Fenty Beauty v roku 2017. Obrovský výber makeupových odtieňov a korektorov prilákalo gigantickú pozornosť. Produkty sú skvelo hodnotené a nedávno pridala k Fenty Beauty aj Fenty Skin. Najlepšie hodnotené sú tekuté matné rúže na pery, ktoré vydržia veľmi dlho a aj po hodinách na perách sú dokonalé a neporušené.

KYLIE JENNER

Kylie odštartovala svoju beauty značku Kylie Cosmetics v roku 2015, keď sa rozhodla predávať iba lip kits, čiže produkty na pery. Neskôr sa to rozrástlo o niekoľko desiatok produktov. Každý rok vytvára limitovanú edíciu na svoje narodeniny, či na iné významné udalosti v jej živote. Nechýba vianočná či letná limitovaná edícia. Kylie nemá len značku dekoratívnej kozmetiky, ale aj pleťovej. Kylie Skin produktov je menej, no stoja za to! Hydratačný krém, scrub, sérum, či očný krém.

KIM KARDASHIAN WEST

Kim sa rozhodla pokračovať v úspešných šlapajách svojej najmladšej sestry Kylie a vydala svoju kolekciu kozmetiky KKW Beauty v roku 2017. Najlepšie hodnotené sú paletky na oči a makeupy na telo. Celá značka KKW Beauty sa nesie v nude odtieni, ktorý dokonale vystihuje samotnú Kim.

MIRANDA KERR

Miranda vlastní organickú značku kozmetiky Kora Cosmetics od roku 2009. Austrálska supermodelka za tie roky značku skvelo vybudovala a jej produkty stoja za vyskúšanie. Momentálne vedie exfoliačná maska s kurkumou, ktorá ti nádherne rozjasní pleť.

KESHA

Kesha vytvorila super farebnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky Kesha Rose Beauty. Je vegánska a cruelty free a je hlavne prezdobená, ultra farebná a šialená, presne ako samotná speváčka Kesha.

PARIS HILTON

Paris vlastní značku pleťovej kozmetiky Pro DNA. Vytvorila ju v roku 2018 so špecializovaným tímom vedcov. Nie je pochýb, že Pro DNA bola tvorená profesionálnymi ľuďmi v laboratóriách. Samotný obal vyzerá naozaj luxusne.

SELENA GOMEZ

Toto leto prišla kolekcia Rare Beauty prvýkrát do obchodov. Selena prezradila na jej instagrame, že na projekte pracovala veľmi dlho. Jej makeup kolekcia nesie názov Rare, tak ako aj jej nový album.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty