Tento rok zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš svoju spriaznenú dušu. Kto by naozaj stál za to. Kto by bol s tebou aj napriek tomu, že by mohol odísť. No on ťa bude natoľko milovať, že neodíde – a bude ti to dokazovať každý jeden deň.

Zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, kto bude pri tebe stále šťastný. Kto sa bude pri tebe cítiť ako doma a nebude chcieť od teba odísť. Kto ti bude venovať čas aj napriek tomu, že on sám bude v časovom sklze. Kto ti dokáže, že aj ticho medzi konverzáciou môže byť príjemné a nie napínavé.

Zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, kto by mal podobné hodnoty, ako ty. Kto si nemyslí, že plač je slabosť a kto s tebou bude bojovať proti tvojim démonom. Kto bude hrdý na to, že je s tebou a nebude sa báť zobrať ťa na verejnosť.

Zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, kto vie aj teba rozosmiať natoľko, že ťa bude bolieť brucho. Kto sa bude s tebou smiať tak dlho, že za oknami už bude svitať. Kto by s tebou zostal hore do rána a ležal by vedľa teba na posteli.

Zostaň sama dovtedy, dokým nestretneš niekoho, kto bude vedieť ako prejavuješ lásku. Kto bude vedieť, ako dávaš lásku najavo a naučí sa to tiež. Kto bude vedieť, že ho ľúbiš a bojovala by si o neho, aj keby to bolo ťažké. Kto by bojoval rovnako veľa za teba.

Tento rok zostaň sama dovtedy, dokým nenájdeš niekoho, s kým by si si „sadla“ po všetkých stránkach. Pri kom by si nemusela odchádzať z miestnosti, pretože by si sa necítila ľúbená.

Tento rok sa musíš cítiť ľúbená. Svojou láskou, láskou od rodiny, a najmä od priateľa, ktorý ak ťa nájde (a ty nájdeš jeho) bude šťastný. Bude za teba vďačný a za nič na svete sa ťa nevzdá. S kým budeš môcť prežiť veľa rokov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.