Instagram/nickjonas

Tomu sa povie nádherné prekvapenie. Do klubu rodičov sa zaradil ďalší svetoznámy pár, o ktorom by to nikto nepovedal, pretože to nikto ani len netušil. Nick Jonas a Priyanka Chopra Jonas privítali na tomto svete svoje prvé dieťatko. Obaja o tom informovali na svojich instagramových profiloch.

„S veľkou radosťou vám chceme oznámiť, že sme privítali naše bábätko prostredníctvom náhradnej matky. Úctivo vás žiadame o súkromie počas tohto výnimočného obdobia, kedy sa sústredíme na našu rodinu,“ zdieľali obaja rovnaký príspevok.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Pod príspevkami sa im nahromadilo množstvo pozitívnych komentárov, ktoré boli zároveň plné prekvapenia. 29-ročný spevák sa poznal s o 10 rokov staršou herečkou viac rokov, pretože sa stretávali na rovnakých akciách. Až v roku 2018 oficiálne potvrdili, že spolu chodia a v rovnakom roku sa stihli aj zobrať.

Ani 10-ročný vekový rozdiel im nezabránil v tom, aby sa ľúbili a založili si vlastnú rodinu. Nezáleží na tom, že sa im to nepodarilo prirodzeným spôsobom. Dôležité je, že svoj malý poklad budú milovať celým svojím srdcom. Aj keď zatiaľ nevieme, či ide o chlapčeka alebo dievčatko, čerstvým rodičom blahoželáme!

Nick Jonas s manželkou sa stali rodičmi

Zdroj: Instagram/nickjonas & Instagram/priyankachopra

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News