Známy spevák Cico band

Známy spevák má vážne problémy. Ako informovala TASR, 19-ročný muž čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Portál tvnoviny.sk prišiel s informáciou, že mladým vodičom mal byť Vladimír Ištok z obľúbenej rómskej kapely Cico Band. Určite ti je názov povedomý, pretože s nimi koncertuje aj René Strausz, manžel Zuzany Plačkovej.

Podľa informácií tlačovej agentúry je známy spevák momentálne v cele, kde čaká na rozhodnutie súdu o prípadnom väzobnom stíhaní.

„Vodič po prejdení ľavotočivej zákruty vyšiel mimo cesty vpravo, kde narazil do dvoch odpadových nádob a následne narazil do oplotenia rodinného domu. Pri nehode sa nezranil. Privolaná policajná hliadka podrobila mladého muža dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom 2,54 promile. Pri opakovanej dychovej skúške zistili policajti ešte vyššiu hodnotu, a to 2,58 promile alkoholu,“ uviedla trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Cico band
zdroj: Instagram/cicoband_official

Policajti mladému spevákovi odobrali vodičský preukaz a obmedzili ho na osobnej slobode. Skupina sa k tomuto incidentu zatiaľ nevyjadrila a je teda otázne, akým spôsobom a či to ohrozí koncertovanie.

Zdroj: TASR, tvnoviny.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News