28-ročný známy spevák z anglického X Factoru prežíva obdobie, ktoré nechce zažiť nikto z nás. Mal to byť jeho najkrajší deň v živote, no namiesto toho išlo o ten najhorší, o ktorom by sa mu nesnívalo ani v tej najhoršej nočnej more. Tom Mann prišiel o svoju životnú lásku a snúbenicu, ktorú si mal vziať za ženu práve v sobotu. O túto smutnú správu sa podelil so svojimi fanúšikmi na Instagrame, ktorých tam má už takmer 100-tisíc.

Známy spevák prišiel o lásku svojho života

Zatiaľ čo Ed Sheeran sa teší, že sa iba pred mesiacom stal dvojnásobným otcom, jeho kolega prežíva stratu milovaného človeka. Ešte v piatok večer mal radosť z toho, že bude ženíchom. Všetko bolo na tento „deň D“ prichystané, no stalo sa to, čo by nečakal nikto na svete. Jeho nastávajúca, 34-ročná Danielle Hampson zomrela.

Dvojici sa pred ôsmimi mesiacmi narodil synček Bowie a iba pred mesiacom sa rodinka vrátila z dovolenky. Šokujúca smrť ich zasiahla v najkrajšom životnom období, a to Danielle nemala žiadne zdravotné problémy.

Srdcervúci príspevok

„Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale môj miláčik Dani – moja najlepšia kamarátka, moje všetko a ešte viac, láska môjho života – zomrela v skorých ranných hodinách v sobotu 18. júna,“ objavilo sa pod posledným príspevkom na Tomovom Instagrame, čo prekvapilo každého jedného fanúšika.

„Deň, ktorý mal byť najšťastnejším dňom nášho života, sa skončil zlomeným srdcom. Mám pocit, že som preplakal oceán. Nikdy sme sa nedostali pred oltár, nepovedali sme si manželské sľuby a nezatancovali si náš prvý manželský tanec, ale viem, že vieš, že si bola celý môj svet a tá najlepšia vec, aká sa mi kedy stala, Danielle. Budem nosiť tento prsteň, ktorý som mal nosiť vždy, na znak mojej bezpodmienečnej lásky k tebe,“ doplnil známy spevák.

„Som úplne zlomený, keď sa to snažím spracovať a úprimne neviem, kam odtiaľto ísť. Ale viem, že musím použiť všetku silu, ktorú dokážem zozbierať pre nášho malého chlapca. Sľubujem, že urobím všetko pre to, aby som Bowieho vychoval tak, ako sme vždy chceli. Sľubujem vám, že bude vedieť, aká úžasná bola jeho mamička,“ pokračoval skormútený Tom.

So známym spevákom súcitia aj jeho fanúšikovia na instagramovom profile. Pod príspevkom sa ihneď objavili kondolencie, za ktoré Tom poďakoval.

Aj my mu teda vyjadrujeme úprimnú sústrasť a prajeme veľa síl v nadchádzajúcom ťažkom období.

Zdroj: Instagram/tommannista

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.