Osťo a Ľubica
Instagram/patrik.fantozzi/ostohypeman

Už čoskoro do klubu rodičov pribudne ďalší známy slovenský pár. Radostnú novinku na svojom Instagrame fanúšikom prezradil moderátor Marcel Osztas, ktorého na Slovensku poznáme pod prezývkou Osťo. Obľúbený hypeman má za manželku tanečníčku Dary Rolins, Ľubicu.

Dvojica je spolu už dlhé roky, pričom v januári 2018 sa oficiálne zobrali. Svadba bola rozprávková a určite mnohé  z nás po takej túžia – konala sa na Bali a pozvaní boli len najbližší priatelia a rodina.

Medzi nimi nechýbali ani mená ako Majk Spirit, Rytmus či Dara Rolins, ktorá je s Ľubicou zároveň aj veľmi dobrá priateľka.

Osťo sa pohybuje v spoločnosti známych raperov, s ktorými si taktiež dobre rozumie nielen pracovne, ale aj osobne. So Separom, jeho partnerkou Cynthiou a ďalšími priateľmi dokonca spoločne aj cestujú.

Podľa fotiek možno usúdiť, že dvojica miluje spoznávanie nových miest. Ich sociálne siete sú plné snímok z dovoleniek. Teraz sa však budú možno musieť trošku viac usadiť a zdržiavať doma, keďže čoskoro príde na svet ich prvé bábätko.

S obrovskou vďačnosťou by sme vám chceli oznámiť, že budeme rodičia,“ napísal moderátor pod novú spoločnú fotografiu, na ktorej drží v ruke záber z ultrazvuku.

Známy slovenský pár sa z bábätka veľmi teší

Osťo je súčasťou našej hip-hopovej scény

Ľubica je roky blízkou priateľkou Dary Rolins

Zdroj: Instagram/ostohypeman

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News