Známy Slovák sa oženil
Instagram/djekg

Tento známy Slovák dokáže roztancovať každé miesto, na ktorom hrá. Svojimi úžasnými pesničkami očarí každého fanúšika elektronickej hudby. Dnes je už ale z najznámejšieho slovenského DJ-a ženáč. Miroslav Ecker, umeleckým menom DJ EKG sa včera oženil. Nevestou bola, samozrejme, jeho partnerka Mirka Kuzmová. Šťastný párik sa čarovnými fotkami pochválil na Instagrame.

Známy Slovák sa teší z uvoľnenia opatrení

Spolu s uvoľnením opatrení sa takisto akoby roztrhlo vrece so svadbami. Koronavírus totiž dal stopku všetkým zasnúbeným zaľúbencom a teraz sa každý snaží dostať do chomúta čo najskôr.

Cieľom je stihnúť to skôr, ako sa opäť zakáže organizovanie hromadných podujatí. Ponáhľa sa aj kontroverzný párik Karlos Vémola a Lela Ceterová, ktorých dátum svadby sa už blíži.

Ženích bol úprimne dojatý

Známy Slovák si na svoju svadbu pozval všetkých DJ-ov z našej krajiny a možno aj práve preto to bola najväčšia párty všetkých čias, čo priznal aj samotný hudobník. „Všetci DJ-s pohromade a najväčšia pochvala DJ MAJCO. Neskutočne odohratá svadba. Profesionalita. Človečina a fantastické technické zabezpečenie. Výnimočná svadba,“ napísal DJ EKG do jedného zo svojich príbehov na Instagrame.

Na svadbe zvyknú plakať všetci. A slzičku vypustil aj DJ EKG, keď zbadal svoju rozprávkovú nevestu. Všetko ho to dojalo až tak, že sa rozplakal. To a ešte aj viac zo svadby uvidíš v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/djekg

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News