Milan Lieskovsky
Instagram/milanlieskovsky

Pred niekoľkými dňami oznámil veľkú novinu jeden z najznámejších DJ-ov na Slovensku. EKG si vzal za ženu svoju dlhoročnú priateľku Mirku. O veľkolepej svadbe sme ťa informovali v našom článku. Nechýbal na nej ani ďalší známy Slovák, ktorý sa takisto radí medzi najlepších hudobníkov elektronickej hudby v našej krajine. Práve ten sa pred troma dňami pridal do klubu DJ-ov, ktorí sa podujali na veľké životné kroky. Dojemným spôsobom to oznámil na Instagrame.

V poslednom období akoby sa roztrhlo vrece s oznámeniami o prevratných okamihoch známych osobností. EKG sa oženil, exfarmárka Xénia s priateľom Lukášom sa rozhodli, že spolu budú bývať, Karlos Vémola a Lela Ceterová sa budú konečne brať, Ivanka Gáborík a Monika Jákliová pred niekoľkými týždňami porodili a Zuzke Plačkovej sa už čoskoro narodí vysnívané bábätko.

Milan Lieskovský s rodinou na svadbe DJ-a EKG

Známy Slovák prekvapil

Príchod nového člena rodiny oznámil aj Milan Lieskovský. Ide o jedného z elitných DJ-ov v našej krajine. Svoju priateľku Veroniku si vzal pred rokom a dnes už čakajú druhé dieťatko. Dvojročná Eliška sa tak stane veľkou sestrou.

40-ročný známy Slovák sa stane dvojnásobným oteckom. S partnerkou to oznámili originálnym videom na Instagrame. Inšpiráciu si možno vzali práve od Gáboríkovcov, ktorí rastúce bruško ukázali na záver tanca tak, že Ivanka sa otočila smerom ku kamere.

Podobným spôsobom tehotenstvo oznámil aj Milan Lieskovský s Veronikou. Rozdiel bol iba v tom, že mamina držala za rúčku svoju dcérku, pričom kamera ich natáčala zozadu. Naraz sa však otočili, čím odhalili vypuklé bruško, črtajúce sa spod zelených šiat manželky známeho DJ-a. A veru, že toto video ťa určite dojme k slzám.

Zdroj: Instagram/milanlieskovsky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News