Stranger Things

Známy herec z populárneho seriálu na Netflixe sa vraj nevie bozkávať! Bonzla to na neho jeho herecká kolegyňa. Podstúpila totiž detektor lži, ktorý jej pomohol túto pikošku prezradiť. Vtipné video bolo dokonca zverejnené na YouTube

Prednedávnom bol na Netflixe opäť obrovský boom. Streamovacia služba totiž odvysielala veľkolepé finále obľúbeného seriálu. V top desiatke si každý deň mohla nájsť sci-fi hororový počin Stranger Things. A ak si ho napäto sledovala, hercov si si určite veľmi obľúbila.

Stranger Things
zdroj: Instagram/strangerthingstv

Známy herec sa vraj nevie bozkávať

Nielen 18-ročná herečka Millie Bobby Brown počas natáčania seriálu vyrástla a stala sa z nej obrovská kočka. Aj ostatné hlavné postavy dospeli priamo pred očami, a tak sme sa na obrazovke dočkali aj niekoľkých bozkov medzi Mikeom a Eleven, ktoré nám vyrazili dych.

Po odvysielaní poslednej epizódy seriálu Stranger Things sa Millie zúčastnila detektoru lži pre Vanity Fair. Prezradila tam šokujúce informácie zo zákulisia natáčania úspešného trháku na Netflixe.

známy herec zo Stranger Things
zdroj: Instagram/mills_11_world2

Vo vtipnom videu na YouTube uvidíš, ako seriálová Eleven potvrdila, že sa jej herecký kolega Finn Wolfhard nevie bozkávať. 

Na otázku, či 19-ročný známy herec naozaj mizerne bozkáva, povedala, že áno. Polygrafista zistil, že hovorila pravdu. A keď sa jej v doplňujúcej otázke pýtal, či sa hercove bozkávacie schopnosti zlepšili, Millie odpovedala: „So mnou nie.“ Pozrieť sa na pravdovravnú herečku môžeš aj vo videu, ktoré ti sem priložíme.

Tak čo, prekvapila ťa táto informácia? O ďalších zaujímavostiach zo zákulisia fenomenálneho seriálu Stranger Things si môžeš prečítať v TOMTO článku.

Zdroj: YouTube/Vanity Fair

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News