Známy pár

Nová láska v šoubiznise! Nikto ani len netušil, že sa známy pár rozišiel, dnes je už zrejme zamilovaný do inej. Český herec Vincent Navrátil, ktorý sa vďaka seriálu Svätý Max na Markíze stal miláčikom aj slovenských žien, vymenil jednu blondínku za druhú. K rozchodu sa jasne vyjadril na svojom Instagrame.

25-ročný Vincent má herectvo v krvi, jeho mamou je totiž známa česká herečka, Veronika Žilková. Aj keď o pozornosť žien zrejme nemal nikdy núdzu, 3 roky tvoril pár s krásnou modelkou, ktorá dokonca pracuje v zdravotníctve. Dvojica si zaobstarala aj spoločného psíka, no dnes je už potvrdené, že ich láske je koniec.

Vincent Navrátil
zdroj: Instagram/vincentnavratil

Známy pár rozchod tajil

Nikto nemal ani len tušenia, že sa Vincent a Aneta rozišli. Preto všetkých šokovala informácia o tom, že ho novinári uplynulý víkend nachytali pri vášnivých bozkoch s inou blondínkou. Ňou je herečka Anna Kadeřávková, s ktorou bol Vincent kedysi spolužiak a doteraz vystupovali len ako kamaráti. Mnohí si tak mysleli, že Anetu teda podvádza.

Vyšlo však najavo, že dvojica sa pred pár mesiacmi rozišla. Či je dôvodom práve Anna, nevedno. „Rád by som novinárov vo svetle včerajších udalostí informoval o fakte, že s Anetou už skoro 2 mesiace netvoríme pár,“ napísal na svoju sociálnu sieť jasný a stručný odkaz, v ktorom poprosil aj o rešpektovanie najmä jej súkromia.

Vincent Navrátil s expartnerkou
zdroj: Instagram/vincentnavratil

Aj Anna má krátko po rozchode – koncom augusta potvrdila, že sa rozišla so slovenským YouTuberom Gogom, s ktorým oficiálne vzťah priznali iba začiatkom tohto roka. Aj pred ním mala za partnera Slováka, rapera Strapa, s ktorým bola dokonca aj zasnúbená.

Zdroj: Instagram/vincentnavratil

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News