instagram.com/extratv instagram.com/rosiehw

Jeden z najznámejších hollywoodskych párov oznámil nečakané prekvapenie. Krásna modelka na svojom Instagrame zverejnila radostnú správu. Známy herec z kultových filmov ako Rýchlo a zbesilo či Kuriér, Jason Statham, sa tak stane druhýkrát otcom. 

Modelka, herečka a jedna z najznámejších anjelikov známej značky Victoria Secret má s hercom Jasonom už jedného syna, Jacka. Podľa stories, ktoré Rosie dáva na svoje siete, má malý Jack krásne detstvo a rodičia sa mu maximálne venujú.

Aj napriek tomu, že Rosie ani Statham nezverejňujú veľa zo svojho súkromného života, modelka sa so svojimi fanúšikmi podelila o veľkú novinku. Na svojom Instagrame zverejnila sériu fotiek rôznych outfitov, pri ktorých nezakrýva už svoje rastúce bruško.

Do popisu napísala jednoduché: “Taaa daahhh !! 👼🏻👼🏻👼🏻 #round2”, čo v preklade znamená druhé kolo a emotikon malého anjelika jasne symbolizuje, že topmodelka je v druhom stave. Jej fanúšikovia a priatelia okamžite pochopili, o čo ide. Rosie sa tak stane dvojnásobnou mamou. 

Na poslednej fotke môžeš vidieť tehotenské bruško 

Pod príspevkom sa tak objavilo nespočetne veľa gratulácií od sledovateľov, ale aj známych mien ako: Elsa Hosk, Phoebe Tonkin, Hayden Williams či Lily Aldridge, Marks and SpencerMedzi gratulantmi sa objavil aj komentár od samotnej matky známej topmodelky: “Best news ever 😍”

Zdroj:instagram/@rosiehw

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News