Danny Masterson, známa hviezda sitkomu Tie roky sedemdesiate, je vystavený vážnym obvineniam. Údajne mal znásilniť tri ženy. V prípade dokázania tejto trestnej činnosti mu hrozí odňatie slobody na 45 rokov. O celej situácií informoval The New York Times.

Známy herec je obvinený zo znásilnenia troch žien v rokoch 2001 – 2003. Informovala o tom okresná prokuratúra mesta Los Angeles.

K prvému, z troch znásilnení, malo dôjsť v roku 2001. Masterson mal údajne znásilniť 23-ročnú ženu. O dva roky neskôr sa mala stať jeho obeťou ďalšia 23-ročná žena. Incident sa mal odohrať v mesiacoch október – december. Ešte toho istého roku (2003) sa mala k obetiam pridať 28-ročná žena. K všetkým týmto činom malo dôjsť v hercovom dome v Hollywood Hills.

Dnes už 44-ročný Danny Masterson bol obvinený zo znásilnenia troch žien. K danému aktu ich mal prinútiť prostredníctvom násilia, či strachu. V prípade odsúdenia mu hrozí až 45 rokov odňatia slobody.

Vyskytli sa podozrenia ohľadom ďalších dvoch znásilnení. V jednom prípade sa však nenašlo dostatočné množstvo dôkazov a v druhom už uplynula doba premlčania.

Masterson bol zatknutý v stredu ráno. Neskôr ho prepustili na kauciu vo výške 3,3 milióna dolárov. Obžaloba má prebehnúť 18. septembra.

Zdroj: The New York Times

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.