Ben Affleck
Instagram/pagesix

Známy herec z Kalifornie je na očiach verejnosti takmer neustále. Stále niečo vystrojí a my sa nestačíme diviť, s čím prekvapí nabudúce. Aj my sme ti písali o tom, že trpel alkoholizmom, no potom do jeho života vošla jeho dávna láska Jennifer Lopez, ktorú už aj stihol požiadať o ruku, a to veľmi dojemným spôsobom. Teraz ale vyviedol niečo celkom iné. Pustil svojho 10-ročného syna za volant a vôbec to nedopadlo dobre. Písal o tom aj New York Post

Zdá sa, že Ben Affleck má peňazí na rozhadzovanie. Svojej milovanej JLo kúpil prsteň s diamantom veľkým ako päsť a vyzeralo to tak, že najbližšie zase zainvestuje. Tentokrát ale do nového auta, ktoré by bolo určite také luxusné, ako to, ktoré takmer zničil jeho 10-ročný syn. Áno, čítaš dobre. Za volant pustil dieťa!

Známy herec za volant pustil syna

10-ročného Samuela má známy herec s herečkou Jennifer Garner, s ktorou sa rozviedol v roku 2018. Cez víkend sa ale na výlet vybral so synom a jeho terajšou snúbenicou a láskou, ku ktorej sa vrátil po 10 rokoch.

Trojica si chcela užiť výlet v aute z luxusného autosalónu. Požičali si odtiaľ športové žlté SUV značky Lamborghini a za dňový prenájom zaplatili 1 475 dolárov. A ako k incidentu došlo? Motor stále bežal a chlapec zaradil spiatočku. Auto sa naraz posunulo a narazilo do vozidla zaparkovaného za ním.

Chlapcov otec v tom čase stál pri otvorených dverách vodiča a JLo sedela na zadnom sedadle. Všetci ihneď skontrolovali zadnú časť auta a Ben svojho syna upokojoval objatím, pričom ho hladil po vlasoch.

Všetko sa napokon skončilo dobre

Hoci to znie hrôzostrašne, všetci z „nehody“ vyviazli bez zranenia a dokonca aj autá sú v poriadku. Zamestnanci luxusného salónu sú tiež spokojní a chcú, aby sa hollywoodske hviezdy k nim ešte vrátili.

„Všetci boli v poriadku. Vyzerali byť spokojní a pokračovali v prehliadaní. Affleck miluje autá. Dúfam, že prídu znova,“ povedal jeden z pracovníkov požičovne. Incident teda skončil viac než dobre a všetky strany ostali spokojné.

Zdroj: New York Post

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News