Exfarmár Kristián Mesíček

Vyzerá to tak, že si poriadne zavaril! Polícia SR na svojom Facebooku informovala o výtržníkovi, ktorý počas futbalového zápasu zaútočil na policajta. Topky túto správu doplnili tým, že má údajne ísť o Kristiána Mesíčka, ktorého poznajú diváci z poslednej série známej reality šou. Už tam sa exfarmár ukázal ako celkom impulzívny typ.

22-ročný Kiko, ako ho volali na statku, sa v 14. sérii šou Farmy predviedol ako skutočne pracovitý, no zároveň aj problémový človek. Ťahalo sa s ním totiž niekoľko hádok a partiu držal spolu s Baronom, ktorý bol kvôli agresívnemu správaniu vylúčen. Pred kamerami netajil ani svoju lásku k futbalu a najmä k trnavskému mužstvu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Exfarmár mal vraj na zápase zaútočiť

Začiatkom tohto mesiaca sa konal zápas medzi klubmi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, na ktorom údajne nemal chýbať práve Kiko. Práve jeho mala podľa informácií Topiek zatknúť polícia. „Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa 22-ročnému Kristiánovi M. z Trnavy,“ znie vo vyjadrení na sociálnej sieti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)


Kristián mal na tribúne zaútočiť na policajta. „Policajta, ktorý prechádzal okolo neho kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy,“ približuje správa.

V nej stojí aj to, že mu v prípade preukázania viny pred súdom, hrozí trest odňatia slobody na 1 až 5 rokov. To, ako exfarmár dopadne a či ide naozaj o neho, sa zrejme dozvieme už čoskoro.

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj, topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News