Známy exfarmár

Známy kontroverzný exfarmár neprestáva prekvapovať. Imrich „Baron“ Štefaník  sa na svojom Instagrame pochválil novou zmenou imidžu. Nechal si spraviť permanentný make-up. Išlo však iba o vytetovanie a zhustenie obočia, pretože podľa jeho slov, s ním nebol spokojný. 

Exfarmár si nechal spraviť permanentný make-up

Výrazný Baron sa do povedomia dostal najmä vďaka poslednej sérii Farmy 14, kde krátko súťažil. Statok musel opustiť kvôli jeho výbuchom hnevu.

Ešte predtým bol však na Instagrame dosť známy. Aktuálne ho tam sleduje viac ako 128-tisíc fanúšikov a ak si medzi nimi aj ty, tak si zrejme bola súčasťou jeho dôležitých životných míľnikov v poslednej dobe. Iba pred pár týždňami sa oženil a teraz opäť prekvapil. Nechal si zhustiť a vytetovať obočie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Imrich Štefaník®️Baron (@imi.baron)

„Aj keď som sa o tom nezmieňoval, dosť mi vadilo moje bledé, nevýrazné obočie. Na podnety iných ľudí a ich názorov a výsledkov jej práve a dlhoročnej praxe, som osobne vyhľadal za mňa najlepšiu PMU artistku v hre,“ napísal známy exfarmár pod posledné video na svojom Instagrame a dodal, že s výsledkom je nadmieru spokojný.

„Po spoločnej konzultácii, ktorá prebiehala krátko pred úkonom, sme s Radkou moje obočie a predstavy o tom, ako by som to chcel, dôkladne prebrali,“ opísal Baron.

„Samozrejme, že som si vypočul jej názor ako názor odborníčky. Volili sme hairstroke metódu, ktorá je dnes veľmi populárna vo svete a čoraz častejšie ju vyhľadávajú aj muži. Obočie vám opticky zahustí a o niečo zvýrazní, no predovšetkým zostáva stále veľmi prirodzené, a to bolo vlastne aj cieľom,“ uzavrel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Imrich Štefaník®️Baron (@imi.baron)

Zdroj: Instagram/imi.baron

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News