Izraelskí umelci sa okrem kreativity v živote tešia aj zo svojej malej ročnej dcérky Ariel. Yehuda Devir a jeho manželka Maya Devir ukázali v komixoch, aký veselý a zároveň náročný dokáže byť život s dieťaťom. Okrem toho, že ich uverejňujú na svojom instagramovom profile, vytvorili z nich aj komix One of Those Days.

Spočiatku bolo všetko napínavé, keďže sa blížil termín pôrodu. Skutočný adrenalín nastal, keď mamičke praskla plodová voda. Manželská dvojica bola na to takto pripravená:

Na svojom instagramovom profile uviedli, že pôrod trval prižne sedemnásť hodín. Napriek všetkej náročnosti boli rodičia patrične šťastní:

Okrem toho, že im v živote nastala obrovská zmena, museli sa popasovať s viacerými zmenami. Napríklad s prvým sprchovaním a bolestivý rast zubov ani nemusíme spomínať. Rovnako sa nevyhli ani očkovaniu, ktoré mamička intenzívne prežívala s dieťatkom.

Postupne však čas plynul a hoci boli rodičia veľmi vyťažení, svoju dcérku Ariel nadovšetko milujú a dokazujú jej to každý deň. Spoločne oslávili už aj jej prvé narodeniny. Je skvelé, že umelci dokážu znázorniť svoj život v ilustráciách, ktoré potešia nejedného človeka a Ariel sa na ne bude v budúcnosti tiež pozerať s úsmevom. Takto vyzerá deň tejto milej rodinky:

View this post on Instagram

🎉🎉!!! Ariel First Birthday !!!🎉🎉 " My sweet angel, my baby girl @ariel_devir . Tomorrow it's you 1st Birthday and I am so excited. Exactly one year ago you were a tiny thing in my belly that keeps me up at night, and now you are a little person with a say that keeps me up at night.🌛❤⭐ Since you got in my life, my nights are the most beautiful part of my day! " – @maya_devir – AND NOW!!! Especially for Ariel's first birthday, "One of These Days" is launching a fun NEW kids collection with a variety of gifts for your little ones! Be among the first to enjoy all of these adorable pieces! ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ https://www.yehudadevir.com/kids 👉👉👉 LINK ON BIO 👈👈👈 SUPPORT OUR WORK: www.patreon.com/yehudadevir #judedevir #mayadevir #arieldevir #oneofthosedays

A post shared by YEHUDA DeVIR OFFICIAL (@jude_devir) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.