Instagram/nemocnica_tvjoj

Pri slovenských seriáloch bývajú mnohí diváci skeptickí, no určite nám dáš za pravdu, že existuje viacero naozaj kvalitných počinov. Veľmi obľúbenými sú predovšetkým seriály z nemocničného prostredia. Už v septembri sa môžeš tešiť na novinku z dielne televízie JOJ. Ak sa chceš dozvedieť informácie z natáčania, určite sleduj instagramový profil seriálovej novinky.

Asi najznámejším nemocničným seriálom bola Ordinácia v ružovej záhrade. Tú veľmi úspešne vystriedal seriál Sestričky, ktorý patril k divácky najobľúbenejším. TV JOJ sa tohto formátu chytila a už v septembri má uviesť na televíznych obrazovkách nový seriál Nemocnica.

Na Instagrame zverejňuje aj videá z natáčania, ktoré je v plnom prúde. Na čo sa však môžeš rozhodne tešiť, je herecké obsadenie. Televízia vsadila na známe mená, no príležitosť dostanú aj menej známi herci. Z tých najzvučnejších mien slovenského šoubiznisu určite osloví Nela Pocisková, Marián Mitaš alebo Marek Majeský.

Práca v nemocnici patrí k tým náročnejším a okrem zachraňovania životov dokáže poriadne preveriť aj vzťahy na pracovisku. Sme teda veľmi zvedavé, čo všetko nás v novinke bude čakať. Tešíš sa na nový seriál Nemocnica? Dáš mu šancu a pozrieš si aspoň prvú epizódu?

V novom seriáli sa môžeš tešiť na tieto zvučné herecké mená.

Nela Pocisková

Marián Mitaš

Judita Hansmann

Marek Majeský

Zuzana Kanócz

František Kovár

Juraj Bača

Noel Czüczor

Tony Porucha

Richard Autner

Juraj Hrčka

Zdroj: Instagram/nemocnica_tvjoj

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News